Jump to content
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 604 aneb najít jehlu v kupce sena

Marcel505

Recommended Posts

Přeji hezký den a chtěl bych vás všechny o něco požádat. Asi od prosince roku 2001 do prosince roku 2003 se po Milevsku a okolí pohyboval Peugeot 604 GTD Turbo červené barvy s křídlem na kufru (turbodiesel s motorem 2,5L). V prosinci roku 2003 byl na prodej. Prodával jej pán ze Slovenska, který končil s prací v ČR a vracel se na Slovensko. Vůz nakonec koupil někdo, kdo z toho potřeboval motor do Peugeota J5, jelikož ten motor je nesmrtelný. Mě zajímá ten zbytek. Otázkou je, jestli to nesešrotovali. Měl to být někdo od Tábora a zřejmě měli vrakoviště. Tudíž doufám, že zbytek někde leží na vrakovišti a asi bez kol, jelikož k tomu bylo asi 6 hliníkových disků. Touto cestou bych vás chtěl poprosit, jestli o tomto voze něco víte nebo jste ho někde někdy viděli, prosím ozvěte se. Předpokládám, že leží na nějakém vrakovišti v okolí Tábora. Děkuji moc předem za jakoukoliv informaci. Marcel505

Připojuji několik obrázků, kdyžtak mohu poskytnout lepší, toto jsou totiž fotky právě toho auta, které hledám:

S4015084%201.jpg

S4015082%202.jpg

S4015075%203.jpg

[upravil dne 17/9/05 Marcel505]

Původně zaslal: Bohumil

Tak to máš kliku, chlapče, tohle fáro je stále v provozu. Viděl jsem ho v Nové Bysřici u JH.:papa:o:o:o

Bohumile, ty jsi zlatý člověk, a je to opravdu tento diesel? Když jsem ho viděl před dvěma roky, tak to měl skoro za sebou. Prosimtě, mohl bys mi jej vyfotit, kdyby to šlo? Jinak, myslíš si, že bys mohl sehnat kontakt na majitele? Nebo mu dát můj kontakt, abych se s ním spojil? Byl bych ti moc vděčný. Ještě jednou díky!:super:super:super

Tak to máš kliku, chlapče, tohle fáro je stále v provozu. Viděl jsem ho v Nové Bysřici u JH.:papa:o:o:o

Bohumile, ještě se chci zeptat, jakou SPZ má ten vůz? Určitě to musí mít normální SPZ.

Původně zaslal: Operator

Hodně štěstí! :roll Nebylo by lepčí se poptat někde v cizině? :papa

Bylo, jenže by byla horší doprava vozu sem. Ve Francii bych asi sehnal i úplně novou, krásně zrenovovanou.

2 Marcel 505 : Registračku a barvu to má furt stejnou. Víc ti bohužel sdělit nemůžu.:papa

Prosim tě, Bohumile, a myslíš si, že s tím někdo jezdí, protože to měl slovák, končil v Milevsku s prací a vracel se na Slovensko a auto sebou kvůli stáří vzít nemohl... Jestli to od něj někdo koupil, tak to musel přihlásit na sebe, nebo taky ne... Ale pojištěný to není, jak jsem zjistil...

A ještě se chci zeptat, stojí to stále na stejném místě nebo se to pohybuje? A mohl bys mi popsat, kde to v té Nové bystřici najdu? Díky moc

2 Marcel 505 : Díval jsem se do mapy, kde jsem to viděl, zkus se optat v ulici K.H.Borovského.:myslim

Díky moc! Opravdu, jsi zlatý člověk. A kdy jsi tam ten vůz viděl naposled??? Jak je to dlouho? A poblíž čeho stojí asi nevíš (u trafiky, u sloupu apod.). Díky moc a měj se hezky! Marcel505

Původně zaslal: Dave_k

Shodou okolností jsem jednu 604ku včera viděl kousek od místa co bydlím. RZ jsem bohužel nestihnul. Byla tmavě modrá a už malinko ohnilá.

Mám jednoduchou otázku:

KDE PŘESNĚ?

Původně zaslal: Dave_k

Shodou okolností jsem jednu 604ku včera viděl kousek od místa co bydlím. RZ jsem bohužel nestihnul. Byla tmavě modrá a už malinko ohnilá.

Mimo jiné, to by mne zajímalo, kolik lidí se ještě ozve, že 604ku vidělo?:myslim

2 Dave_k: RZ nepotřebuji, stačí mi kde přesně byla, zda tam stojí dlouho nebo jestli se pohybuje (a kdyby bylo foto, opravdu bych se radoval :super). Diky Moc za odpověd

P.S. Trochu ohnilá? Trochu bych o tom pochyboval, jestli jen trochu...

Cece, s touhle znackou to uz asi nejezdi:

Výsledek vyhledávání Vytisknout

Zobrazené informace vyhovují zadaným údajům: SPZ vozidla: PIA0245, pojištění odpovědnosti k datu: 17.12.2003

Upozornění: uvedené informace jsou převzaté od jednotlivých pojistitelů a mají pouze informativní charakter.

SPZ vozidla Druh vozidla Tovární značka Pojistitel Pojištění od – do

PIA0245 OSOBNÍ AUTOMOBILY PEUGEOT ČESKÁ POJIŠ?OVNA A.S. 4.12.2001 - 17.12.2003

WWW: http://www.cpoj.cz

Původně zaslal: dtyrkas

Cece, s touhle znackou to uz asi nejezdi:

Výsledek vyhledávání Vytisknout

Zobrazené informace vyhovují zadaným údajům: SPZ vozidla: PIA0245, pojištění odpovědnosti k datu: 17.12.2003

Upozornění: uvedené informace jsou převzaté od jednotlivých pojistitelů a mají pouze informativní charakter.

SPZ vozidla Druh vozidla Tovární značka Pojistitel Pojištění od – do

PIA0245 OSOBNÍ AUTOMOBILY PEUGEOT ČESKÁ POJIŠ?OVNA A.S. 4.12.2001 - 17.12.2003

WWW: http://www.cpoj.cz

To jsem zjistil taky, protože vím, že do prosince 2003 to bylo pojištěný. Otázkou je, jak je to s vozem nyní. Vím, k nynějšímu datu to nic neukáže, ale pojištěný to být memusí, když je to na někoho odhlášeno. Jinak, pojistit můžu kohokoliv auto. Šlo mi o to, vůz najít, což se díky Bohumilovi (:super) povedlo!