Jump to content
  • Aktuální cíle darů

Peugeoti 505 v ČR - ještě jsou mezi námi.

Marcel505

Recommended Posts

Chtěl bych vás všechny požádat, kdybyste si někde všimli Peugeota 505 (sedan, kombi, starý i nový model) v jakémkoliv stavu a kdekoliv (v bazaru, vrak, plně pojízdný), tak mi to sem napište. Díky moc. A kdyby jste si někde všimli Peugeota 604, tak to mi pište hned a? je kdekoliv v jakémkoliv stavu. Díky

[upravil dne 8/9/2006 Marcel505]

Původně zaslal: Fusion

Ta 604 je nádhera, kolik jich může v ČR být? Dva? :mrk

Předpokládám tak 4-5 kousků (ale kdo ví). Málo kdy se objeví.

Vždy? se jich vyrobilo něco málo přes 150 tisíc kousků; tohle auto nemělo moc štěstí, když přišlo na trh. Jednak brzo s nedostatky a jednak v době ropné krize.

Původně zaslal: P607Olda

V www.tipcars.cz jsou teď dva na prodej, oba v Praze.

[upravil dne 15.9.05 P607Olda]

Do Tipcarsu jsem se díval, ten diesel je starý model a myslím si, že budou mít problém jej prodat... Protože 2,5 litru bez turba a bez posilovače řízení - nevim nevim, jinak vypadá docela dobře. Najeto 300tis Km.

Původně zaslal: P607Olda

V www.tipcars.cz jsou teď dva na prodej, oba v Praze.

[upravil dne 15.9.05 P607Olda]

A ten druhý, jak stojí 10tis Kč, tak ten chci koupit, protože je to automat 1,8i, jenže ten majitel autobazaru, kterého je tahle 505ka (jeho dcery), ho prodat nějak nechce, už sem s ním v kontaktu měsíc a pořád to oddaluje. Mimo to, 10tis Kč za auto z roku 83 opravdu nedám, protože je to také starý model a karoserie má dost, zajímá mě ten motor.

• 2 weeks later...
Původně zaslal: Neon

Tady je 505 neni zrovna nejlevnější, ale vypadá zachovale:papa

Už je to prodáno, viděl jsem ho tam před pár dny, ale že je prodaný, to se divím. To byla klasika, jen pochybuju, zda to bylo určitě TD, protože 66kw je na TD málo. Myslím že to turbo nebylo. Viděl jsem taky u Libeňského mostu 505ku 2,5 D, ale starý model a tedy starší provedení motoru a chtějí za to 17900 Kč a myslím, že budou mít problém to prodat, bez toho Turba to bude asi dost žrát a ještě ta pojistka...

Ale jinak díky za upozornění. Marcel 505:super

• 1 month later...
Původně zaslal: barenst

Dneska jsem videl jednu na prodej v Avizu r87 pry vladni verze v max vybave (tampomat el. klima abs atd)za 30t ?

O té vím, jestli je to teda ta, jak píše \"pevná cena\". Je daleko, ale jsem od toho auta trochu odrazen. Kdyžtak napiš soukr. :bojim

• 5 weeks later...

Na Žižkově, kde jsem ještě do jara bydlel jsem věděl o čtyřech kusech, ve Slavíkové parkoval béžový break a modrá berline, oba na českých a v Lucemburské 2x světlý break (1 na německých), mimo té modré berliny je tam vídám stále když tam jedu

• 2 weeks later...
Původně zaslal: Ota

Na Žižkově, kde jsem ještě do jara bydlel jsem věděl o čtyřech kusech, ve Slavíkové parkoval béžový break a modrá berline, oba na českých a v Lucemburské 2x světlý break (1 na německých), mimo té modré berliny je tam vídám stále když tam jedu

Díky, na to se podívám. Hold, to má někdo oči. Fakt díky. :super

cca před pěti lety jsem měl možnost koupit 505ku, ale moc se mi do toho nechtělo, protože (a teď nevím, zda ty údaje budou přesné) - byl to benzín 2,5, v techničáku 2,2 nebo tak nějak. bylo to na plyn, ale načerno. mělo to uřezanou šaltr páku, shnilé nosníky a něco přeskakovalo v řízení. Chtěli za to 25 000,- Kč.

Původně zaslal: Trundik

cca před pěti lety jsem měl možnost koupit 505ku, ale moc se mi do toho nechtělo, protože (a teď nevím, zda ty údaje budou přesné) - byl to benzín 2,5, v techničáku 2,2 nebo tak nějak. bylo to na plyn, ale načerno. mělo to uřezanou šaltr páku, shnilé nosníky a něco přeskakovalo v řízení. Chtěli za to 25 000,- Kč.

Benzíny se dělali jen 1.8, 2.0, 2.2 a nebo pak V6 2,8 GTi - vládní verze.

A to mělo teda asi zlatý lišty či zlatý nárazníky nebo co? Když za to chtěli 25 tisíc... To by mě zajímalo, komu to pak prodali - teda, jestli se v tom nakonec někdo nezabil.

Za 25 tisíc se dá dnes takový auto koupit v docela dobrém stavu. :papa

[upravil dne 19/12/05 Marcel505]