Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ABS, ESP, ASR


Bystričan Ivan

Recommended Posts

Já jich měl nainstalovaných pět nebo šest . Nainstaloval jsem to doma na WiFi než jsem šel do garáže, zkoušel jsem co která umí, a pak to všechno druhej den smázl když už se po celodenním ježdění hláška nerozsvítila .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 28 minutami, Radek Hurvajz napsal:

Taky by mně zajimalo která to byla. ABS piše tahle - MotorData OBD ELM car scanner

Tady ta to určitě není . Tahle není v češtině , bylo to v češtině . A když koukám na GooglePlay tak tam žádný zelený zatržítko u těch aplikací dříve nainstalovaných nemám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
V 30. 12. 2021 at 23:42, Hafity napsal:

@MP : no a jaká aplikace to byla?

Tady ta. Car Scanner.

Dnes jsem něco chtěl zkusit na jedné C5 tak jsem si jich pár nainstaloval a zkoušel která to byla.

Screenshot_20220115-141934.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to mě vůbec nenapadlo, ani jsem o tom nepřemejšlel. Jsem si udělal screen v mobilu když jsem byl v garáži a pak jsem to flákl sem až sem byl doma ... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jestli to někomu pomůže, ale tahle chyba se mi objevovala, když auto díky vadné vzduchové klapce a lambdě ztrácelo výkon. Po opravě zmizela a už to je tak 6 000 km. Možná elektronika odpojí při nedostatečném výkonu zbytné funkce. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...