Jump to content
  • Aktuální cíle darů

Peugeot týden

jbily

Recommended Posts

To bylo tak...

Vyrazili jsme si na dovolenou. V zájmu lepšího cestovního komfortu a nutnosti přepravit s sebou kola, kočárek a potápěčské cajky jsme využili nabídky kamaráda na zapůjčení většího vozu (Ford Galaxy). Výměnou dostal k dispozici mého Pažouta.

Během týdne jsme se dozvěděli, že Pažout měl nehodu a nebyla to náhoda, ale kamarádova nepozornost. Ještě jednou zde.

Cestou zpátky z dovolené jsem si "dovolil" moc - zastavil jsem na benzinové pumpě a byl jsem tvrdě ztrestán. Model auta viníka jistě poznáváte, aby nevznikly dohady, tak ještě jednou.

Po návratu domů jsem dostal email od kamaráda, který přežil svoji smrt, když mu vjel na červenou do cesty modrý kombík. . Vzhledem k nekvalitnímu fotu tentokrát dodávám, že jde o 406ku. Takto vypadá 406 na střeše.

Podtrženo sečteno - během jednoho týdne 3x bouračka, 3x viník ve voze Peugeot. Tak dávejte bacha... :cool:

J.

PS: všechny incidenty se obešly naštěstí bez vážných zranění. Fyzickou újmu málem utrpěl pouze Chorvat, na kterého jsem vyběhl, protože za těmi dveřmi Galaxy spala moje 1/2roční dcera...

jojo je dobře že to fšichni přežily, ale je fakt ,že magoři jezdí i s auty se lvem ve znaku dokládá to jen to ,že To jsou silná auta a někdy silnější než jejich páničci ale to je jen smůla pro nás.

sám sem byl svědkem ,když mě na jižní spojce předjela 307ka z prava a o kilometr dál se přitulila ke svodidlům o něco víc než je zdrávo.