Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co místo 5008čky?


antired

Recommended Posts

peugeot jak citroen jedna firma, to ti nevadí?:myslim

Ne.. kidne bych si vzal 5008 zas ale ne THP.

No ale Picasso je novějši... a libi se mi vic.

novou 5008 po faceliftu s 2.0HDI 120kW ?..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se víc líbí nové Picasso, samo s 2.0HDi, ale pouze s výbavou - vision 360, elektrické víko kufru, panorama. Pokud by tam neměla být výbava, tak raději 5008 po FL. Je to prostě jiné řízení, Citroen už je prostě vyloženě obývák. Zkusil jsem, pocit skvělý, ale v 5008 jsem řidič, v C4GP si připadám jako \"ten co musí dávat pozor na cestu\"... C4GP má lepší jízdní vlastnosti než stará C4GP, každopádně děti hledaj pytlík dřív, než v 5008.

S-Max je super auto, ale nelíbí se mi ta pseudoastonovská maska. U Fiesty ST je boží, u S-Maxu odpudivá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z mého pohledu není THP zase takový problém. Spíš si myslím, že antired měl smůlu na kus. Škoda, že tu moc nepřispívaji ti co THP mají nebo měli a na foru psali a z nějakého důvodu tady už nejsou. Zajímaly by mě další ohlasy na THP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako minulý majitel tě asi moc nepotěším :

- ve 30tkm začátek anabáze s napínáky - postupně 3 verze

- v 68tkm výměna komplet motoru v rámci Optiway

- v 92tkm opět škubání a diagnostika detonační spalování

- mnoho dalších návštěv servisu kvůli diagnostice a pokusům na odstranění škubání

Nový motor chyby jako přes kopírák, auto jsem měl jako nové, jediný řidič, výměny oleje od začátku po 15tkm (nájezd cca 20tkm ročně) , většina tras min. 15km - žádný vyloženě městský provoz.

S autem ( auto celkově i projev a spotřeba motoru) jsem byl velmi spokojený a jen nerad jsem se smiřoval, že bude muset z domu. Nevím co jsem jako uživatel mohl pro zvýšení polehlivosti udělat.

Musím teda vyzdvihnout Peugeot servis v Hodoníně i když jsem je musel už pěkně srát. Snahu měli, viz. výměna komplet motoru a ne jen hlavy, ale myslím, že co dál s tímto motorem neví nikdo.

V 98tkm jsem to vzdal a prodal. Po menším koketováním o přechodu k jiné značce ( KIA Carens, FORD S-MAX) jsem zůstal věrný Peugeotu ( 4 nový v pořadí ). Následovala koupě prvního dieselu v životě - faceliftovaná 5008 2.0 Hdi , protože Peugeot v benzínu dnes nemá nikomu co nabídnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mě rozhodně S-max, ale je dražší, a nebo tu C4 grand picasso, ten je moc pěknej ten novej, dneska byl v práci borec z Německa a přijel právě s new C4 Picasso, sice ne grand ale i tak sem si to prošel a prohlídl a bomba, jen bych asi nesnesl zadní dveře, otevírají se úplně celý i se světly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...