Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Úprava km


Duda2

Recommended Posts

Zdravím, mám dotaz ohledně úpravy km. Měnil jsem budíky a po instalaci jiných se mi změnil stav najetých km. O + 70 000km. Je nějaký způsob jak změnit na původní stav? Popř. jak? Předesílám, že mi nejde o úpravu před prodejem, ale jde o můj vlastní pocit, že je vše ok jak bylo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohuzial ta nepotesim hodnota budikov sa vzdy prepise na tu vyssiu hodnotu cize ak das do auta budiky s najazdenymi napr 30 tisic a v aute je 10 tisic nova hodnota na rj bude 30 tisic ale ak das do auta s najazdenym 30 tisickm , budiky s 10 tisic hodnota budikov sa prepise na 30 tisic. Ci sa to da vratit spat to neviem max prepisat hodnotu v riadiacej jednotke ale ci to ide to neviem. uz sa to tu riesilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S ŘJ vozidla to nemá nic společného. Jsou společnosti, které toto dělají. Stačí vzít jen nové budíky jako u mě a odnést je k elektrikářovi:super. Já jsem naopat dával z málo najetých km více skrze originál najetých km.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 let později...

Zdravim, take rešim zmenu stavu Km po vymene budiku. Nikde jsem se tu nedozvedel jakym zpusem jde navisit stav Km u mne konkretně z 159000 na 205000. Mam diagnostiku PeugeotPlanet2000, ale tam jsem moznost upravy stavu najetych km nenasel. Ze to jde je jasný, ale vite někdo jak??? Moje 206ka ma najeto cca 205tis ale po vymene budiku ukazuje 159tis coz je hodnota ujete vzdalenosti auta z ktereho ty budiky byly vyndane, ne hodnota stavu Km do ktereho byly namontovane.

Diky za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...