Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

dodělání klíče na dálkové ovládání


Cardaaa

Recommended Posts

Zdravím pánové, prosím vás koupil jsem 307mičku 1.6 16v swčko, výbava klasika digi klima,4 el. okna,el.zrcátka .. takže auto určitě má i centrál na DO, jenže já měl k autu pouze náhradní klíč - tedy bez tlačítek, centrálně normálně odemykám ale pouze ze zámku řidičových dveří .. Chtěl jsem se tedy zeptat co všechno bych musel sehnat - podstoupit, abych mohl vesele dálkově odemykat? předem díky za rady :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dojet do Peugeotu (doporučuji Humpolec) a nechat si klíč dle VIN objednat, objednat si kartičku s pinem (pokud nemáš) a nechat nakodovat.. suma sumárům cca 5 tis ;) Nebo dodělat uni jednotku za pár korun... jestli chceš, mužeme se někdy sejít a popovídat o tom ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam pro tebe trochu lepsi reseni tady objednas cely klic http://www.auto-klic(tecka)cz/nahradni-tlaitka-a-planety?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=1027&category_id=62 misto(tecka) dej tecku a pak zajed do peugeotu at ti ho sparujou s BSI to ale nvm co stoji budou muset sparovat imobilizer i desticku DO pak si nechas jen vyfrezovat planzetu podle klice co mas a mas dalsi plnohodnotny klic (1000kc + sparovani v peugeotu ???Kc i kdyby do 1000kc tak ses furt na 2000kc)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

díky za rady, 5000 Kč je dost peněz :( ten klíč za 1000 Kč + to frezování + spárování by mohlo vyjít lépe, ale určitě budu potřebovat tu kartičku s tím pinem.. ta vyjde na kolik? a ten klíč z toho e-shopu už jste někdo zkoušel párovat? abych ho nekoupil a on si nakonec nechtěl s mojim centralem a immo povidat :myslim

edit: sejít se a popovídat můžem samozřejmě taky ;)

[upravil dne 23/2/14 22:39 od Cardaaa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Objednaval sem primo u nich jenom elektroniku na DO a v peugeotu jim nesla ze prej vysílá ale ze je asi na 206ku takže kdybyys tam objednaval tak do poznámky jim nápis at se ujistí ze je to na 307.Jinak jsem jim to poslal zpět a bez problémů dokonce mi vrátil peníze i za postovny.Jednali semnou vždy super proto je doporucuju hold se jednou spletli to se stává.

Jo a tu kartičku nebo to číslo to ti najdou az to pujdes parovat ale nvm za kolik všude to maj jinak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já měl stejný problém, jen jeden klíč.

V Kolínském Peugeotu mi řekli cenu klíče cca 6tis kč.

Sehnal jsem na aukru klíč za 400,- vyfrézování v zámečnictví 200,- a pak jel do stejného Peugeotu a chtěl \"jen\" spárovat. Chtěli za to 6tis kč !!!

Tak jsem odjel do zámečniství a tam za načipování (přesněji řečeno, nahrání nových kódů na dva klíče + jednotku, protože jejich mašina neuměla vyčíst původní kód, tak museli nahrát nové) 2.500,-

Takže nakonec jsem se stejně dostal přes 3 tisíce, ale pořád lepší než v Peugeotu za 6 tisíc. Je to tedy cca dva roky, tak ceny už můžou být jiné...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Kupoval jsme ho loni když jsem koupil 307 a u Kopeckého v Bystřici mě klíč i s nakódováním stál necelý 3000 kaček což je super cena za origo klíč nehledě na to že deaktivovujou ten starej takže s ním auto neodjede

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jaký máš tip klíče (2 nebo 3 tlačítka) a typ plošňáku (s baterkou na plošňáku nebo v pouzdře) ale jako příklad kolik to stojí se to dá použít: http://www.ebay.com/itm/Flip-Remote-Key-Case-for-PEUGEOT-407-408-307-308-207-Folding-Switchblade-/180725744786?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&hash=item2a14180492&vxp=mtr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jaký máš tip klíče (2 nebo 3 tlačítka) a typ plošňáku (s baterkou na plošňáku nebo v pouzdře) ale jako příklad kolik to stojí se to dá použít: http://www.ebay.com/itm/Flip-Remote-Key-Case-for-PEUGEOT-407-408-307-308-207-Folding-Switchblade-/180725744786?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&hash=item2a14180492&vxp=mtr

http://img1.hyperinzerce.cz/x-cz/inz/3928/3928135-peugeot-307-klic-1.jpg mám tenhle, umístění baterky netušim, ještě jsem to nerozebíral, mám ho nově a předchozí majitel to trochu promáčknul no, ten plast kolem otevírání je prasklej, tak jestli by to šlo vyřešit jen výměnou obalu, tak budu šťastnej :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, púzdra, tých je tu po nete viac než dosť, tiež som si pred pol rokom jedno za pár drobných zohnal, no ani som ho nepoužil pretože som zatiaľ nenašie nikoho, kto by mi vyfrézoval ten hrot za rozumnú cenu, (starý sa nedá použiť lebo som chcel prejsť z pevného na skladací kľúč) 20€ za to nedám ani keby som mal do toho auta liezť cez okno...:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to by sa muselo obrúsiť dosť precízne a na to si netrúfam, navyše by som prišiel o jeden kľúč a to by som nerád, pôvodny kľúč aj jeho obal je ešte v dobrom stave.

Mňa ale dostala ta cena 20€ iba za vyfrézovanie...rád by som vedel, či je to normálna cena.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5tisíc? Já to kdysi nechával dělat na xsaru v Citroenu, na klíč jsem čekal asi 4 týdny a stálo mě to 2.2oo,- komplet i s nakodováním a kartičkou.

Ale určo bych si předělal obal a nechal si pak vybrousit jeden rezervní klič z toho co máš teď. Výjde to určitě levněji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 11 měsíců později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...