Jump to content
  • Aktuální cíle darů

Model 307 stahují do servisu

destiny

Recommended Posts

Takže je rozhodnuto. Na žádost výrobce AUTOMOBILES PEUGEOT jsou modely 307 stahovány do servisů ke kontrole v souvislosti s výrobní vadou, způsobující vibrace volantu.

Před časem vysílla NOVA v Občanském Judu reportáž, týkající se právě tohoto problému. Poptám se ještě na detaily v servisu, až tam na kontrolu dorazím a budu Vás pak informovat.

dopis_peugeot.jpg

:( no bude to necelý půlrok, ale taky si nevzpomenu, jen vím, že už jsem byla v klubu...každopádně to jednání Peugeotu bylo dost neseriózní a věřím, že ten člověk už si nikdy Pežotka nekoupí...tuším, že měl 307čku stejně modrou jako má Destiny, a neustále se dožadoval odstranění vibrací do volantu, a z autorizovaných servisů ho posílali pořád dokola k šípku...problém byl taky v tom, že měl auto na leasing...jestli se nepletu, tak prodejce po dohodě s leasingovkou na závěr reportáže naznačil, že nabídnou úplně jiný model (že by to pro poškozeného bylo dokonce i cenově výhodnější: dražší auto za stejnou cenu jako ta 307čka)

Původně zaslal: lamancha

Ja si jen vzpominam, ze kdyz jsem daval odkaz na tu pani z Novy do diskuze , tak jsem se jen dozvedel, jak Nova stoji za ...., ze z toho stejne nic nebude atd. a ejhle, \"zeby kapr \"?

http://www.peugeot-club.com/topic/8119-vibrace-tv-nova/#85808

[upravil dne 13/9/05 lamancha]

A jak víš, že to má souvislost s n@vou? Že by se jí báli až ve Francii?:myslim

Kazdopadne ja se dneska vratil ze servisu , kde jsem reklamoval \"kvileni\" motoru - setrvacnik - coz mi vymenili a ted to kvili zase krapet jinak, no a taky se snazili odstranit ty vibrace - klasicky - jen znovu vyvazili kola, takze vse je pri starem, takze tam pojedu zase:grrjo a taky mi neslo rozsvitit stredni svetlo - za tri dny jim prijde, a schranka na bryle jde zavrit, jen kdyz se ji chce, ale jinak jsem veskrze pozitivne naladen a mam to auto rad, je mezi nami primo citovy vztah:aut

[upravil dne 14/9/05 lamancha]

Původně zaslal: Netopýrka

:( no bude to necelý půlrok, ale taky si nevzpomenu, jen vím, že už jsem byla v klubu...každopádně to jednání Peugeotu bylo dost neseriózní a věřím, že ten člověk už si nikdy Pežotka nekoupí...tuším, že měl 307čku stejně modrou jako má Destiny, a neustále se dožadoval odstranění vibrací do volantu, a z autorizovaných servisů ho posílali pořád dokola k šípku...problém byl taky v tom, že měl auto na leasing...jestli se nepletu, tak prodejce po dohodě s leasingovkou na závěr reportáže naznačil, že nabídnou úplně jiný model (že by to pro poškozeného bylo dokonce i cenově výhodnější: dražší auto za stejnou cenu jako ta 307čka)

Dostal 407 za zvýhodněnou cenu, což svým způsobem taky není moc fér vůči těm co půjdou teď na reklamaci.