Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

antena


el nino

Recommended Posts

verim ze sa majitel tejto temi nepohneva ked tu pridam svoj problem...

kupil som RT3 namontoval, lenze mi chyba kablik na zlucovac anten (ci zosilnovac ci co to je)

http://kepfeltoltes.hu/140215/Nov__bitov__mapa__4__www.kepfeltoltes.hu_.png

Vopred dakujem !!!

Primo na hlavni strance mas 3 tema na RT3, proc to pises sem??:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Nazdar, mám taký postreh, jazdievam z východu do stredu Slovenska, dlhú dobu som počúval len CD a teraz už častejšie nechávam ísť rádio, no mám obrovský problém s príjmom signálu, vkuse tie rádia len prepínam, lebo 80% z nich mi počas jazdy buď úplne vynecháva, alebo počujem len šum. Lepší príjem mám v mestách, ale mimo je to katastrofa ... tak mi napadlo, či nebude problém s anténou. Mám sedana a nemám šajnu kde je anténa :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže ak tomu rozumiem správne, tak ako anténa sa používajú tie vyhrievacie káble v zadnom skle, alebo ju mám pod čelným sklom, tak? Môžem mať aj aj?

 

Ak je pod čelným sklom pri gps anténe, tak mi napadá, či neruší signál rádia moja nová čierna skrinka (kamera s gps modulom) mám ju totiž nalepenú pri spätnom zrkadle, pretože občas mi ruší navigáciu v aute (auto podla mapy ide po poli)

 

Môže to mať niečo spoločné s rádiom? Prípadne máte niekto problém s príjmom signálu rádia?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 měsíců později...
  • O 1 rok později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...