Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Prodám P205 GTI - nabídka ....


strangers

Recommended Posts

Dělám to s velkou lítostí ale stalo se co se stalo. Měl jsem se svým miláčkem v neděli večer kousek od Jaroměře nehodu. Naštěstí se nikomu nic nestalo. Jel jsem s přítelkyni cca 60km/h a hold jsem to nedobrzdil. Tak chci někomu do dobrých rukou nabídnout : P 205 GTI , r.v.89 , km110000 , s říz. kat. s papíry , tech. do 4/2006 , motor 88kW/120 , mot. XU9JAZ . Přikládám foto před a po . Odnesl to chladič , přední pravý blatník , kapota , maska a narazník s spoil. Každý mi říká že to není tak hrozné ale já už chci spíše něco do rodiny. Jinak více foto zašlu emailem nebo se můžeme domluvit přes email kde zašlu svoje. mob. číslo jinak jsem z HK.Kdyby se mi nepodařilo vložit foto tak je auto videt i zde:http://pesek.hkfree.org/Tuning05/ipage00018.htm

a tady :http://tuningparty2004.wz.cz/P6260079.html.

Nemám svoji web str. proto kdyžtak zašlu foto emailem nebo jestli mi někdo umožní vystavit pár fotek na web aby to mohlo vidět více lidí z Peug.klubu budu jenom rád . Zatím všem moc děkuji za ochotu a obětavost . Nebo kdyby jste věděli o někom kdo shání P205GTI nic jí nebylo škodaje cca 20t. záleží kde se seženou nové díly jestli replika nebo vrak. atd. Kdyby chtěl ještě někdo něco vědět rád předám více info bud sem nebo na email.

Jinak moje ID je 387 , třeba tam budou taky nějaké fota jestli už nejsou smazány.

[upravil dne 13/9/05 strangers]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Škoda té 205, vypadá moc pěkně, škoda i toho auta před tebou. Nebyla to náhodou stříbrná 406? Jednoho člena klubu totiž někdo v neděli popostrčil zezadu právě 205kou, když se vracel ze srazu Peugeot-clubu v Červeném kostelci.

[upravil dne 13/9/05 Driver]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Driver

Škoda té 205, vypadá moc pěkně, škoda i toho auta před tebou. Nebyla to náhodou stříbrná 406? Jednoho člena klubu totiž někdo v neděli popostrčil zezadu právě 205kou, když se vracel ze srazu Peugeot-clubu.

S největší lítostí bohužel musím oznámit že ano.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vertex

Jsi fakt divnej Drivere, dát si takhle pěkný auto bouraný na stránky:xvul

On mi pouze pomohl s tím aby to vidělo více lidí co se může taky stát ale hlavně že to dopadlo alespon takto , byli pásy , nebyl alkohol , a mimo obec že jsem jel 60km/h a ne 90.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...