Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Prodám P205 GTI - nabídka ....


strangers

Recommended Posts

A proč to prosímtě chceš hned prodat ???? :myslim Tak to dej do kupy, a jezdi dál. Leda že by v tom honem honem to prodat ještě byl nějakej háček? co? nebo není háček?:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: minimaxa

A proč to prosímtě chceš hned prodat ???? :myslim Tak to dej do kupy, a jezdi dál. Leda že by v tom honem honem to prodat ještě byl nějakej háček? co? nebo není háček?:myslim

Háček v tom žádný není klidně to každému ukážu co s tím je atd. chci fér hru z obou str. , prodat to chci hlavně z důvodů že už chci větší a rodinnější auto situace se taky trochu změnila , klidně se přijedte kdo chcete mrknout jak to vypadá , nestojím o žádné problémy a pak o nějaké starosti. Prostě to chci prodat tak jak to je .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: strangers

Původně zaslal: minimaxa

A proč to prosímtě chceš hned prodat ???? :myslim Tak to dej do kupy, a jezdi dál. Leda že by v tom honem honem to prodat ještě byl nějakej háček? co? nebo není háček?:myslim

Háček v tom žádný není klidně to každému ukážu co s tím je atd. chci fér hru z obou str. , prodat to chci hlavně z důvodů že už chci větší a rodinnější auto situace se taky trochu změnila , klidně se přijedte kdo chcete mrknout jak to vypadá , nestojím o žádné problémy a pak o nějaké starosti. Prostě to chci prodat tak jak to je .

Doma pořád slyším že se tam nic nevejde , že to moc neuveze když to je 10cm od země a že to jede kolem 200km/h na našich sil.to je taky 2x na několik věcí , potřebuji už nějaké rodinné auto co něco uveze , ale jak se znám časem až se situace trochu změní tak si koupím zase nějaké tun. auto ale asi už novější . Opravdu za tím nic není .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: minimaxa

A proč to prosímtě chceš hned prodat ???? :myslim Tak to dej do kupy, a jezdi dál. Leda že by v tom honem honem to prodat ještě byl nějakej háček? co? nebo není háček?:myslim

Klidně až budeš mít cestu do HK nebo přes přijed se mrknout rád Ti to ukážu . Ted jsem doma protože při té nehodě jsem si zlomil prav. ruku . Aby jsi mohl říkat ost. jak to vypadá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vertex

Jsi fakt divnej Drivere, dát si takhle pěkný auto bouraný na stránky:xvul

A nejseš nějakej divnej ty???

Nepřečteš si ani předchozí příspěvky a budeš tu někoho osočovat, ještě k tomu člověka kterej je max. mírumilovnej a snažil se jen pomoct

Na nováčka nějakej drzej ne???

Di do ...... víš kam :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Auto jsem zepředu trochu

odstrojil abych se mrknul jak to vypadá, rozsah škody a podle toho pak se

odvíjela cena a není to zase vůbec tak hrozné .

Rozsah škody je takovýto :

chladič + uchycení - ten musí být nový nebo replika , větrák je v pořádku

kapota - taky vyměnit

pravý přední blatník - podle klepíře oprava bez prob.

pravé přední sv. + blinkr - vyměnit

spoiler s nárazníkem - dá se opravit , svařit

pak ještě pár plastů a nějaké plech.díly

Takže cenu zůstává jak jsem uvedl na začátku.

Ještě dík DJBoomovi já chci tady hrát fér hru taky jsem nepochopil Vertexe co proto tomu má když mi Driver tak pomohl , já jsem mu za to vděčnej .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: DjBoom

Původně zaslal: Vertex

Jsi fakt divnej Drivere, dát si takhle pěkný auto bouraný na stránky:xvul

A nejseš nějakej divnej ty???

Nepřečteš si ani předchozí příspěvky a budeš tu někoho osočovat, ještě k tomu člověka kterej je max. mírumilovnej a snažil se jen pomoct

Na nováčka nějakej drzej ne???

Di do ...... víš kam :P

Ňákej hustej, DjBoom, nemyslíš? Třeba to Vertex myslel jako vtip, a ty jsi ho třeba nepochopil.:mrk A co se týče nováčků, mám pocit, že toho pro klub dělají daleko víc než staří členové, kteří už skoro prdí do hlíny:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: minimaxa

Ňákej hustej, DjBoom, nemyslíš? Třeba to Vertex myslel jako vtip, a ty jsi ho třeba nepochopil.:mrk A co se týče nováčků, mám pocit, že toho pro klub dělají daleko víc než staří členové, kteří už skoro prdí do hlíny:D

lepší než řídkej ne? :D :D :D

jinak za vtipy se kdyžtak dává tohle ---> :D

:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vertex

Sorry, neudělal jsem zas tak moc choleriku, jen mi přišlo, že si zas dá takhle pěkný auto vybořený na ty svoje stránky

Asi jsi si mě spletl Vertexi, stránky s bouranýma autama tu má jiný člen klubu, Marlin - má podobný obrázek u svého nicku tak možná proto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vertex

Sorry, neudělal jsem zas tak moc choleriku, jen mi přišlo, že si zas dá takhle pěkný auto vybořený na ty svoje stránky

No tak v tom případě jsem ještě o hodně divnější, když si na svoje stránky dávám fotky poškozených a zničených dílů z aut - a světe div se, občas to lidi ocení, když něco takového vidí naživo.

A pokud jde o Drivera, tak dotyčný majitel té zbořeniny sem chtěl dát ty fotky sám, ale jaksi nemá jak, tak mu Driver pomohl, a fotky vystavil u sebe. Tak nevím, co na tom kritizuješ, ale tohle je podle mě docela příkladná pomoc mezi členy!!! By? třeba pro někoho dát fotky na net není nic světoborného, a Driverovi to určitě moc času nezabralo, tak někomu, jako v tomto případě, to může pomoci velmi. Takže se, mladej, laskavě ulkidni s tím kritizováním, ano? Zrovna Driver už je tu docela zasloužilej člen... a jestli si ho pleteš s Marlinem a těmi jeho stránkami bouraček, tak tos ho teda určitě nepotěšil. Jestli je to tak, tak to abys mu za to pomalu koupil flašku, nebo aspoň pívo na srazu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Driver

Původně zaslal: Vertex

Sorry, neudělal jsem zas tak moc choleriku, jen mi přišlo, že si zas dá takhle pěkný auto vybořený na ty svoje stránky

Asi jsi si mě spletl Vertexi, stránky s bouranýma autama tu má jiný člen klubu, Marlin - má podobný obrázek u svého nicku tak možná proto.

Tak to soráč Drivere, máš u mě zrzouna

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No podle brzdé dráhy se mi skoro nechce věřit té šedesátce. :myslim

Měl jsem něco podobnýho. viz. http://xantik.wz.cz/

Na pohled to nevypadalo až zase tak zle, ale po odstrojení to bylo trošinku horší. Výměna: Blatník, světlomet+blinkr, držák světla, čelní mřížka, nárazník, sahara, chladič. Kapota šla vrátit a kitnout.

Vlezl jsem se do deseti tisíc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...