Jump to content

Prodám P205 GTI - nabídka ....


strangers
 Share

Recommended Posts

Dělám to s velkou lítostí ale stalo se co se stalo. Měl jsem se svým miláčkem v neděli večer kousek od Jaroměře nehodu. Naštěstí se nikomu nic nestalo. Jel jsem s přítelkyni cca 60km/h a hold jsem to nedobrzdil. Tak chci někomu do dobrých rukou nabídnout : P 205 GTI , r.v.89 , km110000 , s říz. kat. s papíry , tech. do 4/2006 , motor 88kW/120 , mot. XU9JAZ . Přikládám foto před a po . Odnesl to chladič , přední pravý blatník , kapota , maska a narazník s spoil. Každý mi říká že to není tak hrozné ale já už chci spíše něco do rodiny. Jinak více foto zašlu emailem nebo se můžeme domluvit přes email kde zašlu svoje. mob. číslo jinak jsem z HK.Kdyby se mi nepodařilo vložit foto tak je auto videt i zde:http://pesek.hkfree.org/Tuning05/ipage00018.htm

a tady :http://tuningparty2004.wz.cz/P6260079.html.

Nemám svoji web str. proto kdyžtak zašlu foto emailem nebo jestli mi někdo umožní vystavit pár fotek na web aby to mohlo vidět více lidí z Peug.klubu budu jenom rád . Zatím všem moc děkuji za ochotu a obětavost . Nebo kdyby jste věděli o někom kdo shání P205GTI nic jí nebylo škodaje cca 20t. záleží kde se seženou nové díly jestli replika nebo vrak. atd. Kdyby chtěl ještě někdo něco vědět rád předám více info bud sem nebo na email.

Jinak moje ID je 387 , třeba tam budou taky nějaké fota jestli už nejsou smazány.

[upravil dne 13/9/05 strangers]

Link to comment
Share on other sites

Škoda té 205, vypadá moc pěkně, škoda i toho auta před tebou. Nebyla to náhodou stříbrná 406? Jednoho člena klubu totiž někdo v neděli popostrčil zezadu právě 205kou, když se vracel ze srazu Peugeot-clubu v Červeném kostelci.

[upravil dne 13/9/05 Driver]

Link to comment
Share on other sites

Původně zaslal: Driver

Škoda té 205, vypadá moc pěkně, škoda i toho auta před tebou. Nebyla to náhodou stříbrná 406? Jednoho člena klubu totiž někdo v neděli popostrčil zezadu právě 205kou, když se vracel ze srazu Peugeot-clubu.

S největší lítostí bohužel musím oznámit že ano.....

Link to comment
Share on other sites

Původně zaslal: Vertex

Jsi fakt divnej Drivere, dát si takhle pěkný auto bouraný na stránky:xvul

On mi pouze pomohl s tím aby to vidělo více lidí co se může taky stát ale hlavně že to dopadlo alespon takto , byli pásy , nebyl alkohol , a mimo obec že jsem jel 60km/h a ne 90.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...