Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

307 nezamyká a nestartuje


Figo

Recommended Posts

  • O 2 roky později...

Zdravím,mám ten samí problém... většinou se auto chytí po čtvrtém pátém odpojení baterie... ale nikdy není jistota že odemknu a jedu... vyřešil to někdo do detailů? (stačilo jen přehrát soft nebo něco fyzicky vyměnit?) Dělá to pouze v mrazu po ránu pak už zbytek dne auto jezdí (jde odemknout i dálkou) až zase druhý den ráno je problém... 

Upraveno uživatelem piroro
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 roky později...
V 2. 1. 2017 at 10:58, piroro napsal:

Zdravím,mám ten samí problém... většinou se auto chytí po čtvrtém pátém odpojení baterie... ale nikdy není jistota že odemknu a jedu... vyřešil to někdo do detailů? (stačilo jen přehrát soft nebo něco fyzicky vyměnit?) Dělá to pouze v mrazu po ránu pak už zbytek dne auto jezdí (jde odemknout i dálkou) až zase druhý den ráno je problém... 

V 2. 1. 2017 at 10:58, piroro napsal:

Zdravím, mám stejné potíže,ochladí se a nejde centrál ani nenastartuju.Kde jsi měl problém ty?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

Zdravím mám Peugeot 307hdi 2.0 66kw rok 2002.. Dnes ráno jsem jel do práce vše bylo ok ale poslední dobou my nějak blbá elektrika a centrál. Když jsem si sedl do auta a zavřel jsem dveře tak se zamklo auto ,tak jsem musel odemknout dálkou nebo jsem dál klíč do zapalování a nastartoval jsem . Tak dnes jsem jel do práce vše bylo v pohodě přijel jsem do práce  klíče jsem měl u sebe protože po zavření dveřích se samo zamklo auto. Když jsem chtěl jsem jet domů po práci tak jsem už nenastartoval. Kontroly se normálně rozvíjí a když chci jako na startovat tak zhasnou jako by bylo auto bez proudu. Pak se my ještě stalo když jsem vytáhl klíč ze zapalování měl jsem ho vyndany tak se samy na pár vteřin rozsvítily skoro všechny kontrolky a zhasli. Díky za odpověď 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...