Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

307 nezamyká a nestartuje


Figo

Recommended Posts

Dobrý den,

mám takový problém, auto mi normálně jezdilo, pak 3 dny stálo a vybila se mi baterka, tak jsem ji vyměnil za novou, ale auto nechce nastartovat, motor se normálně točí ale jakoby chyběl uplně ten poslední krok k tomu aby to naskočilo (stejné jako když chybí imobilizér v klíči, ale ten tam mám) a auto se mi pak dokonce odmítá zamknou, na dálku vůbec, zamkne se jen když strčím klíček do dveří a zamknu normálně ručně, ale zamknou se pouze dveře u řidiče...spolujezdcovi a kufr zůstane odemknutý..

Procházel jsem pojistky a měli by být v pohodě, už vůbec nevím co stím a odtáhnout to někam na diagnostiku chci až úplně jako poslední možnost, protože si dokážu představit co si za to řeknou i kdyby to byla nějaká prkotina, která mě prostě nenapadne.

Nevíte někdo co stím ? :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

Po výměně baterky musíš klíček v 2 poloze ponechat nějakou dobu a pak startovat asi po 1 minutě.máš to v manuálu napsáno.

[upravil dne 10/2/14 10:41 od servisman]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

Podobné jsem řešil u jednoho s 207 , dia nic nenačetla nespojila se , nakonec musel měnit jednotku BSI ,která nekomunikovala. Popros někoho s dia at na to koukne.

toto jsi zkoušel? Spároval si imobilizér?

1. strčíš klíček do zapalování

2. zmákneš tlačítko odemykání a držíš

3. při zmáčknutém tlačítku odemykání přepneš klíč do první polohy

4. při zmáčknutém tlačítku odemykání a klíče v první poloze vyčkáš cca 10 vteřin

5. pustíš tlačítko, dáš klíč zase zpět na \"nulu\" a pak už můžeš startovat

[upravil dne 10/2/14 11:06 od servisman]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus znovu odpojit baterku, počkej několik minut. Potom ji připoj, minutku dvě počkej, otevři dveře, strč klíček do zapalování otoč do polohy před startováním, nech minutu dvě být, zkus nastartovat. Pokud motor naskočí, tak nech zase chvíli běžet bez přidání plynu, no a potom už můžeš jet. Pokud auto bude stále vzdorovat, tak jedině dia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...