Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pomozte s výberem kotoucu!!


Valis

Recommended Posts

Nejak si nevim rady chtel bych si objednat predni mozna i zadni brzdove kotouce na 307 1,4 rok výroby7/02 a kdyz si vybiram tady

http://obchod.autokelly.cz/Default.aspx

tak tam je u vetsiny napsano do roku výroby: [02/01] tak nevim jestli to tam pujde. a tak treba ty ferodo maji jinou tloustku o 1,5 mm!!!To nevadi pujde to tam napasovat??Poradte mi nekdo prosim ktere ty kotouce jsou vhodne a vyhodne staci mi ty levnejsi

a doporucte prosim treba i desticky.Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Valis

nebo i me i zajimalo jestli by se vyplatilo ty koutouce shanet nekde na vrakaci.Jinak mi zkuste s toho autokely doporucit predni i zadni kotouce i desticky .Rad bych si je objednal

To ses asi zbláznil ne? Kotouče na vrakáči? Sem nevěděl že sou v klubu i sebevrazi :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hej jen jsem se ptal.Tak dik myslel jsem si ze to nebude to pravy.Ale radsi teda nekdo poradte jak ty kotouce objednat na netu.Jak rikam maji tam ruznou tloustku.A navic kdyz jedu podle toho stromu tak dam p 307 -1,4-rok vyroby atd. a dostanu se na vyber.Ale kdyz na nejake konkretni najedu tak je tam to do data vyroby 01/02proste jako leden 02 ale ja mam auto s cervence 02\'!!:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: NiceOne

Vykasli se na net. Zajdi do obchodu s ND, ktery ma smlouvu s AutoKelly a ti ti to najdou podle katalogu, a aspon to budes mit kde vratit kdyby to nepaslo.

Jo a taky zaplatíš nejenom marži Autokelly ale i toho dealera.

Mrknu se na to ale myslim že u 307 je právě 01/02 předěl takže by ti to tam fakt nepasovalo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

To jako myslíš, že bude rozdíl v maloobchodě Kelly a v maloobchodě toho malého dealera, kterému to Kelly dodá za VO???

Divil by ses občas se najdou tací protože pod MOC Auto kelly jít nemůžou to by je sežrali

No každopádně až to někdo zjistíte hoďte sem cenu a já vám řeknu jestli na tom jde ještě ušetřit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

To musej bejt nějací blázni... nebo v nějakém zapadákově, kde není na výběr. A vzhledem k tomu, že třeba i jen taxikáři maj v Kelly nějakých 25%... no nic.

No musim uznat že Kelly opravdu moc dobře neznám takže třeba máš pravdu.

Nemam rád když někdo jde za nejlevnější cenou cestou nakupování těch největších sraček takže Kelly fakt beru jako nejhoršího prodejce u nás.

třeba benex nebo krásný se s kelly nedaj vůbec srovnat.

To je jako Levis vs. Větnamec v holešovicích

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: DjBoom

Původně zaslal: NiceOne

Vykasli se na net. Zajdi do obchodu s ND, ktery ma smlouvu s AutoKelly a ti ti to najdou podle katalogu, a aspon to budes mit kde vratit kdyby to nepaslo.

Jo a taky zaplatíš nejenom marži Autokelly ale i toho dealera.

Mrknu se na to ale myslim že u 307 je právě 01/02 předěl takže by ti to tam fakt nepasovalo

Ne, nakupoval jsem v jednom malem obchode s dilama a vzdycky jsem dostal 10% slevu oproti tomu co ma kelly na internetu. Proste faktura na stejnou cenu - 10% sleva. Takze ne vzdy je net nejvyhodnejsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: NiceOne

Ne, nakupoval jsem v jednom malem obchode s dilama a vzdycky jsem dostal 10% slevu oproti tomu co ma kelly na internetu. Proste faktura na stejnou cenu - 10% sleva. Takze ne vzdy je net nejvyhodnejsi.

No já to netvrdim. Net je tak výhodnej max u koupě nějakýho elektra či autohifi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...