Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Prokluzuje spojka


libaplodik

Recommended Posts

Zdravím,

před dvěma lety jsem nechával měnit spojku.

Bohužel teď při sešlápnutí plynu na plno mi spojka začne prokluzovat, nejvíce při zařazené 3 a výš a kolem dvou tisících otáček se to projevuje. Nevíte jestli je spojka v čudu, jinak spojka funguje jak má.

Mám 407 sw, r.v. 2004. 2.0. hdi

Děkuji za vaše názory.

Libas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

před dvěma lety jsem nechával měnit spojku.

Bohužel teď při sešlápnutí plynu na plno mi spojka začne prokluzovat, nejvíce při zařazené 3 a výš a kolem dvou tisících otáček se to projevuje. Nevíte jestli je spojka v čudu, jinak spojka funguje jak má.

Mám 407 sw, r.v. 2004. 2.0. hdi

Děkuji za vaše názory.

Libas.

Mas chipnuty motor(zvyseni vykonu)?

Kolik kilometru si s ni najel?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

30 tisíc panečku to je skoro 3x tolik než to stálo mě :myslim Zavzdušněný to nebude, opravdu max umaštěné, setrvák máš \"nový\" tak snad jen spojka. Mrkni na ceny (badisák ti udělá slušnou) samotné sady. Myslím, že bude tak kolem 5 tis. + samozřejmě rozborka a sborka. Nicméně asi bych hledal nějaký jiný servis tohle je tak cena z autorizáku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkus zkontrolovat před výměnou spojky jak chodí spojkový váleček, zda nedrhne a má plný chod od krajních bodů, pak odvzdušnit a zkusit, jestli spojka prokluzuje, pokud jezdíš normálně, tak za dva roky je dost brzo, aby spojka znovu odešla :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zdravím,

měl bych prosbu, nějaký pátek mi při prudkém sešlápnutí plynu ( teď už i při lehké) vylítnout otáčky na cca 2400 a spadnou dolů na cca 2000 kde to chytá motor a pak to postupně zrychluje, ale pomalu.. Dříve to auto mělo krásný tah a ted nic. Je to RHR 100 kW. Mechanik mě řekl, že prokluzuje spojka, tak jsem ji vyměnil včetně setrváku, najel jsem cca 50 km a je to zpět. Nikdo si s tím neví rady. Diagnostika nic neukazuje. Přikládám video

. Jinak to dělá při 4 stupni, 5 a 6. Rozmezí od 1800 až 2000. Lítá to do 2200 až 2400. Děkuji za rady..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...