Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

FOTKY Z 12.P-C srazu Červený kostelec


Recommended Posts

Zde je odkaz

Jinak mám i kratky video z ochutnávky utopenců.

Na podívání stačí. Pokud ho někdo bude chtít videt tak ho kdyžtak upravím,aby mělo menší velikost.

;)

P.S. Jinak pokud někdo chce tyto fotky všechny,a nechce se mu stahovat jedna po druhý, jsou na FTP clubu. ;);)

[upravil dne 11/9/05 John]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky už jsem hodil na ftp fotečky...kvalita nic extra, ale co byste chtěli od kamery:papa

...video zpracuju až budu mít čas, kterej teď nemám...udělám dvd a pak to asi ještě nějak smrsknu a? to můžou stáhnout i ti \"pomalejší\", ale jak říkám, ještě to nějakou chvíli potrvá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Tommy306

taky už jsem hodil na ftp fotečky...kvalita nic extra, ale co byste chtěli od kamery:papa

...video zpracuju až budu mít čas, kterej teď nemám...udělám dvd a pak to asi ještě nějak smrsknu a? to můžou stáhnout i ti \"pomalejší\", ale jak říkám, ještě to nějakou chvíli potrvá...

Taky mám nějaké video, ale jak jsem koukal, tak nic moc. Ale snad z toho časem něco sestříhám. Nebo to pošlu naši klubové filmařce ke zpracování :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

kdo se chce podivat, zkuste tady... je tam kostelec a potom dobrosov

http://vvitty.wz.cz/Kostelec2005/

Koukám, kolik se vás sešlo na Odolově :D

Musím se přiznat, že u pomníku jsem byl určitě víc než tisíckrát (nekecám) a nikdy jsem si nevšiml, že dělo stojí na hvězdě. Asi koukám příliš vzhůru :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peta

Původně zaslal: Vvitty

kdo se chce podivat, zkuste tady... je tam kostelec a potom dobrosov

http://vvitty.wz.cz/Kostelec2005/

Koukám, kolik se vás sešlo na Odolově :D

Musím se přiznat, že u pomníku jsem byl určitě víc než tisíckrát (nekecám) a nikdy jsem si nevšiml, že dělo stojí na hvězdě. Asi koukám příliš vzhůru :D :D

no u nas jsi mel jako spravnou odpoved co je dominantniho vedle pomniku uznavat i odpoved \"dav z peugeot clubu\" :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vertex

Mimo jiné, četli jste, jak boural nějaký účastník našeho srazu (moc si ho nevybavuju) s 205kou GTíčkem? Teď ten člověk s GTI ho prodává, mít peníze, utrhnu mu i ruce

[upravil dne 13/9/05 Vertex]

Škoda.....mohl se na srazech objevovat nějaký brácha mého veterána

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...