Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Pejskaři sem :)


Ducatista

Recommended Posts

nikdy neříkej nikdy, k narozeninám jsem dostal trpasličího jezevce jako náhradu za Endyho-zlatého retrívra
krásnej prcek, zatím kouká jak svatoušek, ale připrav se na nory na zahradě - měl jsem po dedovi trpaslici jezevčici a kolikrát jsem si rikal, jestli vic skody nadela krtek, nebo ten jezevcik co se ho snazi dostat :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Haryk: na to zapomen ze prejde, to plemeno to ma v genech, je to nornik. Kyz jsem soucasne se starou babkou jezevčičkou měl štěně fenky Jacka Russela, tak to po ní opakovala i Russlice, ale tu to po pul roce preslo, ale jezevcika to neprejde. Musis ho to odnaucovat, ale moc neverim v uspech. To je jak s tema myma 2 Russlikama (obzvlaste pes), maji za sebou vycvik, vcelku poslouchaji, ale jak chyti cerstvou stopu nebo dokonce uvidi srnu nebo zajice, v hlave to udela cvak a muzu volat piskat... nemam sanci, zacne zvěř pronasledovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...
  • O 1 měsíc později...
  • O 3 měsíce později...
  • O 3 roky později...

Tak já to taky prodloužím. 20. října nám do psího nebe odešla naše fenka Shih-tzu. Někde vepředu je fotka.
Teď nám dělá společnost zase fenka Shih-tzu Žofka.

D62BD741-E977-423D-8EC7-92D19621E606.jpeg

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...