Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pejskaři sem :)


Ducatista

Recommended Posts

  • O 3 týdny později...
  • O 4 týdny později...

Tak dnes slavíme už 6 let :) Je neuvěřitelné jak to letí.. Přijde mi to jako chvilka, když jsme si ji přivezli domu :) Jinak taky máte někdo takovou závislost na plyšácích? :D Sofča na nich hrozně ujíždí, někdy je budu muset spočítat ale bude to sakra vysoký číslo :D 

IMG_20211218_111305.thumb.jpg.8622dd8b2d8d2ab189c3f8ab5c9113d2.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

O víkendu jsme využili počasí a udělali si zase dlouhou procházku :) Ona je vždy tak šťastná, až jí to kouká z očí 

IMG_20220327_143628.thumb.jpg.ff0c8022f1da049ef984009a2c2ee587.jpg

A ještě přidám jedno video z Fyzia :P To jsme poprvé zkusili Aquaterapii, chvíli byla uražená (snad poprvé jsem zažil že i odmítala pamlsek), ale pak zjistila že je to vlastně fajn a vzpomněla si jak ráda chodí ve vodě :D

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemám z těch dob žádné použitelné fotky a někteří si možná řeknou že já a pejskař to nejde dohromady ale nějakou zkušenost mám a po této zkušenosti vím že psisko si pořídím "na důchod" protože v současné době bych mu nemohl dát to co je potřeba. Ale jeden čas s námi bydlel toy pudl Jerry se mu říkalo dneska už to bude psí pán v letech. Vzpomínám si na jeho " ksichty" když byl " přepadnut " v době kdy si myslel že je vládcem celého baráku většinou to bývalo když jsem měl ranní zálohu a ta skončila po 3 hodinách a já dojel domů v čase kdy on byl zvyklí že je doma sám a ještě dlouho sám má být, rozvalenej na gauči a jeho výraz jako co tu děláš jak to že nejsi v háku ?  No kolikrát té atmosféře chyběl jen otevřený lahváč na stolku a vajgl v hubě a řvoucí tv s nějakým sportem. A když jsem ho takhle přepadnul a řekl mu pojď ven se proběhnout tak jeho ignorace mi silně připomínala puberťáka při jednání s rodiči. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...