Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

12. SRAZ PEUGEOT - CLUBU aneb JAK TO DOPADLO?


Guest minimaxa

Recommended Posts

Tak jsem právě dorazil domu. A jaký mám pocit za srazu?

Mám Vás všechny moc rád, a jsem velmi š?astný že znám takovou bezva partu lidí jako jste Vy všichni :super

P.S. fotky prosím kdo už ví jak, tak posílejte na FTP klubu. Díky:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem taky právě dorazil domů, a chci velice poděkovat všem, kteří se podíleny na jakým koliv způsobem na organizaci tohoto supr srazu.

Ještě jednou díky...:super:super:super

P.S. fotky co jsem nafotil umistim hned jak budu moc na FTP clubu a i na forum.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:papa:papa:papa:papa:papa:papa:papa:papa:papa:papa:papa:papa:papa:papa:papa:papa:papa:papa:papa:papa:papa:papa:papa:papa:papa:papa:papa:papa:papa:papa

JJ byl to fakt sssuuuuuuppppppeeeeerrrrrrr sraz sice muj první velkej,

velikej dík všem co se na něm podíleli

lituju fšech kteří nemohli dorazit a užít si ho s námi

:aut:aut:aut:aut:aut:aut:aut:aut:aut:aut:aut:aut:aut:aut:aut:aut:aut:aut:aut

:papa:papa:papa:papa:papa:papa:papa:papa:papa:papa:papa:papa:papa:papa:papa:papa:papa:papa:papa:papa:papa:papa:papa:papa:papa:papa:papa:papa:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No co k tomu srazu dodat???

Snad jen tolik, že každej sraz je značně závislej nejen na tom, Jaké békárny pořadatelé vymyslí, ale především na tom, jací lidé se na sraz dostaví - A TO, CO SE DOSTAVUJE NA SRAZY PEUGEOT - CLUBU JE ELITA ČLENů. Takže za stranu pořadatelů Vám všem skláním poklonu a děkuju, že jste tolerovali i menší zádrhele, které se v průběhu srazu vyskytly (zavřené náměstí v Novém Městě, nezvládnutí testů silničního provozu a nedodržení časového plánu - něco z toho se dalo ovlivnit, něco nedalo = vyvodíme důsledky pro příště, ALE ZCELA BEZCHYBNÝ SRAZ BY ZASE SMRDĚL ŠÍLENOU NUDOU).

Uzavřel bych to asi tím, že když jsem viděl to množství usměvavých a spokojených lidí, začaly se mi v hlavě líhnout zase další piškuntálie a rád zase někdy někde (a? už s klukama - pokud budou mít čas, nebo třeba sám) další sraz spunktuju.

Ještě jednou dík, taková akce se pro Vás dělá sama

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky musím pochválit organizaci. Mimo to jsem se dozvěděl, že v Praze dobře pršelo (v sobotu) a to tak, že to trochu zatopilo metro. Jinak opravdu díky pořadatelům za pozvání do tak krásného kraje. Moc se mi tam odtud nechtělo, odjížděl jsem jako poslední a kemp se plnil cyklisty.

A to jidlo - to byli hody možná že i švédské stoly. Výborně připravené. Jen škoda, že došla malinovka. M.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Domů jsem dorazil až kolem 22. hodiny, byli jsme ještě s VVITTYM a s Bohoušem na Dobrošově (mimochodem super a díky za tip, Petře) a bral jsem to ještě přes Pardubice.

No a co se týče srazu, byl můj první, rozhodně ne poslední a od první chvíle, co jsem se s ostatníma sešel za Prahou jsem si to moc užíval. Organizace byla perfektní, díky moc za super víkend. :super

Poučení do dalších orien?áků - couvat, couvat, couvat

:P:P:P:P:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já s přítelkyní a bráchou se také připojujeme k všeobecným gratulacím. Matýsek nám po příjezdu domů zalehnul a probudil se až před malou chvilkou :D:D

Jinak Vertexův názor na pevnosti potvrzuji.

Vertex - dalo se to zvládnout i bez couvání, ale ty 2 kuželky hned na začátku mě štvali dost dlouho...... :myslim:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Bohouš 205 GTI

Tak já s přítelkyní a bráchou se také připojujeme k všeobecným gratulacím. Matýsek nám po příjezdu domů zalehnul a probudil se až před malou chvilkou :D:D

Jinak Vertexův názor na pevnosti potvrzuji.

Vertex - dalo se to zvládnout i bez couvání, ale ty 2 kuželky hned na začátku mě štvali dost dlouho...... :myslim:D:D:D

Copak, ze by se Matysek utahal tim behem po poli za myskama? :aut

Jinak fotky hodim snad uz vecer vcetne pevnosti nekam na web...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Bohouš 205 GTI

Původně zaslal: Vvitty

Copak, ze by se Matysek utahal tim behem po poli za myskama? :aut

No já myslím, že byl po celém víkendu zdravě unaven - stejně jako já. :papa:papa

PS - dnes mám dovolenou :aut:aut:aut

tak uz mi to nepripominej, sycaku :aut

taky jsem byl docela unavenej, jsem to jeste protahnul pres Zamberk

usnul jsem hned po vylozeni veci z auta (fuj, vytahat 4 novy disky dalo zabrat :) ) a do prace jsem dorazil na 11 :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já i Pé?a se též připojujeme k pochvalám a gratulacím, za bezchybný a velmi pěkný sraz a víkend. Myslím si, že o zádrhelech o kterých píše Méďa, nemá cenu ani mluvit, nebo? na celý sraz neměli vliv. Děkujeme :D:D:D:D:D:D:D:D:super:super:super:super:super:super:super:super:super:papa:papa:papa:papa:papa:papa:papa

[upravil dne 12/9/05 Tazman]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přiznávám se, že i já mám dobrý pocit, hlavně z lidiček, kteří přijeli. Jste opravdu SUPER.

Jediné, co mi dnes zkazilo radost, je nehoda, která se stala Pavlovi při návratu domů (doufám, že se nezlobí, že jsem to sem napsal, nebyla to jeho vina - druhý Peugeot 205 nedobrzdil). Pavle jak to vypadá s autíčkem?

PS: Fotky, výsledky a další doplním buď večer nebo zítra. Včera jsem úplně vytuhnul.

PS2: O nehodě se píše už jinde, zase nejsem první ;)

[upravil dne 12.9.05 Peta]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...