Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

cd do P406 coupe


pato406

Recommended Posts

nazdarek borci a borky,

shanim moznosti jak rozsirit sve audio v 406coupe o moznost poslechu CD. Je tam origos radio Clarion s displejem v palubce, ale na CD zapomeli... :myslim

Mate s tim nekdo skusenosti ? cd menic Philips ze starsiho modelu 406 s mym radiem nekomunikuje :grr

nebo kdyz by se nekomu doma valelo nevyuzity radio Clarion s CD, pripadne origos menic Clarion, dejte mi prosim vedet - za rozumnou cenu bych to vzal. Nerad bych menil dizajn interieru jinym nez originalnim radiem.

diky za rady

Pato :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: pato406

nazdarek borci a borky,

shanim moznosti jak rozsirit sve audio v 406coupe o moznost poslechu CD. Je tam origos radio Clarion s displejem v palubce, ale na CD zapomeli... :myslim

Mate s tim nekdo skusenosti ? cd menic Philips ze starsiho modelu 406 s mym radiem nekomunikuje :grr

nebo kdyz by se nekomu doma valelo nevyuzity radio Clarion s CD, pripadne origos menic Clarion, dejte mi prosim vedet - za rozumnou cenu bych to vzal. Nerad bych menil dizajn interieru jinym nez originalnim radiem.

diky za rady

Pato :super

Bohužel tě zklamu, viz článek

406 nový model musí mít tzv. Multiplex neboli digitální tok.

Zkoušel jsem už hodně chander, ale bohužel tam jde jen originální Peugeot, který se dá koupit nový za cca 12tis. Ještě je možnost tam dát originální rádio Peugeot a to vyjde na 8500. to jsou jediné možnosti :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...