Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ubytování jižní čechy


Recommended Posts

Já ještě k JČ, Šumava, Rohanov u Vacova, Penzion Ekosport. Jezdíme tam s přáteli už roky, mimo sezonu, každý rok tak dvakrát. Domácí kuchyně dle dohody a velice vstřícní a milí majitelé. Ale nevím, jestli na léto už nebude pozdě. Okolní terény na kola mi osmiletá dcera neschvaluje :-). Syn (13) je v pohodě. Okolí spíš příroda, hrad Kašperk, zámek Vimperk, celkem blízko na Vydru, k prameni Vltavy (Kvilda), do Boubína.

http://www.ekosport.cz/

Jo televize na pokoji tam nejsou, to sorry ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

jo a ještě v obci Vlkov(výlet na kole)vlkovská hospoda hned naproti železniční zastávky takové domácí bašty kačena se zelim paprikáč křenka atak no a samozřejmě když už budete na tom kole tak ..stará hlína ..a špekové knedlíky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, a tohle všechno, co vypočítáváš, to je fakt poctivý, nebo jsou to prefabrikovaný blafy? Ona kačena s UHO, protože si kuchař stopí výpek do něčeho jiného, a k tomu průmyslový knedlíky, to si můžou strčit do pr..., stejně tak špekový knedlíky z polotovarů jak v kantýně. Tak jestli jste to někdo schopen posoudit, aby mělo cenu se tam stavovat ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uvědom si že si v celkem turisty frekventovanem kraji takže jestli si myslíš že ona kačena bude krmená doma ořechama tak to asi ne nebo prejt do jitrnic si hospodský večer míchá sám tak si vedle dejme tomu že jitrnici koupí od řezníka a tobě ji upeče zrovna tak tu kačenu rozhodně je to něco jiného než smažák nebo pizza co dostaneš v 9 z 10 hospod.Ale ono to stebou bude asi těžké chceš dobré levné jídlo a když dostaneš tip tak remcáš aniž bys zkusil(klasický pepik co má hubu na spařený šrot s kopřivama:D;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nehledám žádné levné sr.ačky. Já hledám POCTIVÉ jídlo. A už vůbec nehraju debilní buranské hry typu \"uvědom si že si v celkem turisty frekventovanem kraji\", kterými vychcánci rádoby \"ospravedlňují\" šizení a okrádání. Takže děkuji za to, jak ses tady odkopal a aspoň vím, že se na podobné tipy, které jsou v podání tobě podobných akorát pastí na \"pepíky\", nemusím jezdit ani podívat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tím pepikem to je na me?tak díky....

No nevím za rybu jsem dal 270 a žádná hitparáda to nebyla,vymachany ve fritaku....

Koupil jsem v sadkach 3pstruhy a filet s candáta a osolil,kmín ,trochu másla do alobalu a na rošt a pochutnal jsem si víc,dnes tam jedu znovu....

Pstruh za 40ks filet 300g 80kc.....

Jinak je tady moooc krásné,líbila se nám moc hluboká a červená Lhota.dětem zoo

Psal jsem za rozumnou cenu....

To si mužů jet na pstruha z fritaku k nám do Polska za 80kc;)

[upravil dne 26/6/14 07:52 od Charlie 1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

tak aktualizuju tema:D

chystam se s manzelkou a detmi(5let/1rok) na vicemene vikendovou dovolenou.

ZRejme od ctvrtku do nedele.Hledam teda zakladnu z ktere by se dalo vyrazet...

Nejdrive planuju Blatnou a pak klasika Cesky Krumlov,Hluboka,Lipno - koruny stromu atd podle nalady.

Moc narocnej nejsem ale na druhou stranu mam sebou deti...

Idealne s cestovni postylkou at to nemusim tahat v aute;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My jsme se teď vrátili z JČ. Základnu jsme měli hotel \"Knížecí Dvůr\". Bylo to přes slevomat.

Hotel je přímo pod zámkem Hluboká a za nás spokojenost. I když jsme byli 2 tak jsme měli 3lůžkovej pokoj. Velká chodba a koupelna s vanou. Jak to mají s postýlkama netuším.

[upravil dne 3/8/14 15:24 od Dave_k]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...