Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zavaření kufru u Peugeotu 106


Marda106

Recommended Posts

Zdravím všechny co by my mohli poradit chci nechat zavarit kufr u mé 106tky a přemýšlím nad tím jak vymyslet otvírání kufru přemýšlel jsem o elektromagnetickym odskoku ale nevim nemam s tim žadny skušenosti není tady někdo kdo něco podobnýho dělal třeba i na jinym autě?? Nebo poradit jinou alternativu otvírání...

Dik moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: DjBoom

Jo jednoduchý. Prodává se celá sada elektromagnetu s ovládáním a nebo si to udělat jednoduše na lanko a páčku :mrk

Jo dik taky jsem o tom přemejšlel že bych to udělal na lanko a pačku ve vnitř ale zkoušel jsem jen tak proste odemčit a zmačknout ten čudlik na otevřeni a pokud si nepotahl s dveřma tak se od sebe ani neodpojily takže bych potřeboval neco jako měli škodovky že když zatahneš za tu pačku tak to odskoči...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marda106

Původně zaslal: DjBoom

Jo jednoduchý. Prodává se celá sada elektromagnetu s ovládáním a nebo si to udělat jednoduše na lanko a páčku :mrk

Jo dik taky jsem o tom přemejšlel že bych to udělal na lanko a pačku ve vnitř ale zkoušel jsem jen tak proste odemčit a zmačknout ten čudlik na otevřeni a pokud si nepotahl s dveřma tak se od sebe ani neodpojily takže bych potřeboval neco jako měli škodovky že když zatahneš za tu pačku tak to odskoči...

Cau panove,

taky me to uz napadlo,ale popravde receno, jelikoz 106ka ma mechanizmus ve vratech, tazeni bowdenu se markantne komplikuje :myslim taky EMG odskok je ideal. :cool

Nejdrazsi bude stejne asi to prelakovani :grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele ja si řikal že to nebude jen tak jednoduchy u te 106tky udělat na to lanko a pačku protože už jsem nad tím přemýšlel a dokonce na autě zkoušel ruzny varianty, ale ten EMG odskok mi přišel jako nejideálnější proto jsem se taky ptal jestli s tím někdo má zkušenosti a co se týče laku ten neřešim protože stejne musím jít na lak v říjnu protože předchozí majitelka na to vyloženě sra.. a tak mam popraskanej lak na střeše a na zadních dveřích...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...