Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Rádio - jak na něj


Freedy

Recommended Posts

Zdravím pažou?áky

mám problém s rádiem v mojí 605, auto bylo nějakou dobu v servisu kvůli opravám plechařiny a jak jsem později zjistil, tak ti dobráci odpojili baterku, co by nebylo nic špatnýho, když věděli kód k imobilizéru, ale taky samozřejmě se vymyzalo rádio a asi zkoušeli ten kód zadat a blokli ho. Potřebuju teď poradit jak ho vyndám ven ze středovýho panelu , je to verze s velkym displejem a dalším panelem výklopnym pod rádiem a je spojeny s měničem cd, je to to orig. co se montovalo, a? ho můžu dát odkódovat, nebo nevíte někdo jak ho odkódovat, když kód znám? Nechci ho jen tak se pokoušet rvát ven a něco zničit. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli to nedostalo petelici - napě?ovou špičku. Nám takhle na Laguně při výměně žárovičky pod palubkou odvařili CD-changerový vstup rádia. (Koncesionář, k náhradě škody se nehlásí a na soud nejdu.)

Ještě zkoušej tlačítka. Anebo k tomu pus? syna, ti mladí rozlousknou vše (moje zkušenost, já bych na to nepřišel).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, sleduju tuhle debatu a pripojuju se k nazoru, ze to ceka na zadani kodu, i kdyz rikas, ze to na nic nereaguje. Presto si myslim,ze to jit musi. Stejny problem se nam stal i na 406 a jak se to zadavá, jsme po marnem boji (taky jsme mysleli, ze vubec nereaguje),jsme zjistili, az po vyhledani v manualu. Jestli mas ovladani pod volantem, mozna by to slo i pres to, ale mozna nejlepsi by bylo, abys sem hodil fotku radia(je to takrka bez prace), a pokusili bychom se ti rict, cim se to ovlada.

Jestli ale trvas na tom, ze ho chces vyndat, tak se omlouvam, ale to nevim. Navic jsem jeste neslysel, ze by nekdy nekdo vyndaval originalni autoradio, jde to vubec?:myslim

Jestli se podari, nebo jestli sem hodis ty fotky, tak se pokusim pomoct

Zatim se mej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...