Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dlouhodobý test P208


radim.1008

Recommended Posts

Citát z článku:

V technických údajích najdete spotřebu 4,5 litru. Na tu v reálném životě rovnou zapomeňte, jinak jsme ale vcelku spokojeni. Na startu testu jsme se chvilku pohybovali pod šestilitrovou hranicí, teď jsme trvale nad ní, ale když už zajedeme k benzince a nacpeme do auta solidní porci 46 litrů, ukáže nám počítač dojezd 780 kilometrů – a reálně je pak i zvládne.

Nejčastěji honíme peugeot po městě. Tam se hodí nejvíc. Však je o něj pro jízdy po Praze kvůli snadnému parkování a vestavěné navigaci, která se při hledání ulic náramně hodí, ze čtyř současných dlouhodobých aut v naší redakci největší zájem.

Spotřeba město/mimo město 5,5/3,9 l/100 km

Kombinovaná spotřeba 4,5 l/100 km

Konec citátu.

Kritika za každou cenu. Redaktor píše, že jezdí po městě, ale chtěl by dosáhnout kombinovanou spotřebu 4,5.

Do normované městské 5,5 se vešel, ale to by nemohl kritizovat, tak si trochu vymyslel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obr 19, cituji text Moc praktické není víčko nádrže na klíček – po otevření je třeba ho někam odložit. Stačila by přitom malá šňůrka.

Konec citátu.

Redaktoři si nevšimli háčku, určenému k zavěšení víčka s klíčem, na obr. jsem dal oba do zelených kroužků.

[upravil dne 30.1.2014 19:18 od P607Olda]

post-3499-14109635298473_thumb.jpg

[upravil dne 30.1.2014 19:34 od P607Olda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
Obr 19, cituji text Moc praktické není víčko nádrže na klíček – po otevření je třeba ho někam odložit. Stačila by přitom malá šňůrka.

Konec citátu.

Redaktoři si nevšimli háčku, určenému k zavěšení víčka s klíčem, na obr. jsem dal oba do zelených kroužků.

[upravil dne 30.1.2014 19:18 od P607Olda]

[upravil dne 30.1.2014 19:34 od P607Olda]

o tom háčku nevím ani já :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stále platí: koho chleba jíš,toho píseň zpívej...;)a tady to platí Škoda--nerýpu,naopak jsem moc rád kam to byvalé AZNP dotáhly, všichni bychom měli být rádi,že firma dělá dobrá auta a prosperuje:myslim

[upravil dne 23/4/14 12:01 od ozzy56]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uvažuji, kam vlastně dávám víčko nádrže při tankování.

Na 306 nevím, že by byl nějaký háček, ani nevím, zda by bylo co zaháknout :D Nicméně dávám na střechu ...

Když jsem poprvé tankoval 106 cabrio, nevěděl jsem kam zátku dát, na střechu to nešlo. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...