Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nastavení E-mailové schránky v poštovních klientech


Recommended Posts

Jmena jsou vyhledany podle stejné IP, takže Xonik nemusí být tvuj, ale ma stejnou IP.

 

Jinak teda, jako Jamesz (jamesz@pe.....ot-club.com) máš 251 příspěvků a jako Jamezs (j.ml@wor....ine.cz) jen 3, takže mam takovej návrh, spojim ti tyhle dvě registrace aby zustal Jamesz a zprovozním ten mail, na obou ti nastavím nějaké heslo a ty si nasledně po přihlášení do fora heslo změníš, taktež po přihlášení do emailu. Co ty na to, mam to tak udělat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

Měl by se ti nabidnout sam. Pokud potřebuješ ke stažení tak asi jedině Aleš - Admin

IMAP:

Server: mail.peugeot-club.com, port:993,  SSL/TLS

Odchozi: mail.peugeot-club.com, port 557,  STARTTLS

POP3:

Server: mail.peugeot-club.com, port:995,  SSL/TLS

Odchozi: mail.peugeot-club.com, port 587,  STARTTLS

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 roky později...

Mám jen dotaz k emailu na službě Roundcube Webmail (vím, že téma je pro poštovní klienty, ale téma pro Roundcube jsem nenašel). Dříve mi šlo do pole jména zadat jen přezdívku a pak heslo, po nějakém posledním upgradu (asi pár měsíců zpátky) už musím zadávat celé jméno včetně domény a přezdívka nestačí. Je to tak schválně nebo dá se to někde nastavit, abych nemusel pokaždé psát celou emailovou adresu do loginu? Je to věcí služby jako takové (provozovatele) nebo s tím může něco dělat sám Peugeot-Club (klient)? :myslim 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já vím že jsem to už řešil před několika lety, protože se mi přestali stahovat maily do klienta, po upgrade tenkrát došlo ke změně. Je celkem možný že to tu někde bude zmíňěno.
Tak asi je možný že ti to fungovalo a nějak se to změnilo až ted. Ale ja už to u sebe řešil celkem dávno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...