Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Signalizace regenerace FAP - jednoduchá úprava


Maco82

Recommended Posts

Zdravíčko...bude to fungovat i na 307 RHR 2004 před faceliftem?

Nebo to jde jenom u té 308? :myslim

koukám, že máš stejný motor jako v 407-čkách, tak myslím, že to bude stejné... akorát záleží jestli máš ve výbavě vyhřivání zpětných zrcátek... pokud ne, tak napojit na vyhřivání zadního okna (stejně jak chuck11)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravíčko...bude to fungovat i na 307 RHR 2004 před faceliftem?

Nebo to jde jenom u té 308? :myslim

koukám, že máš stejný motor jako v 407-čkách, tak myslím, že to bude stejné... akorát záleží jestli máš ve výbavě vyhřivání zpětných zrcátek... pokud ne, tak napojit na vyhřivání zadního okna (stejně jak chuck11)

ve výbavě to sice je, ale záleží jestli to spínání nebude taky závislé na tom jestli je to CAN a nebo VAN...???? :myslim:myslim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a kam ji chceš umístit?

U mně ta modrá vypadá jak vysokosvítivá protože je natočená napřímo,stačí jen změnit sklon diody a už tolik svítit nebude;)

do vnějšího zrcátka, díval jsem se do katalogu, ty vysoce svítivé mají nízký úhel (cca 20°), a ty barevné co mají vyšší úhel (60°) mají malou svítivost, asi nakoupím více druhů a budu zkoušet...

dát tam nějakou clonku na rozptyl světla a použít vysokosvítivou :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ve výbavě to sice je, ale záleží jestli to spínání nebude taky závislé na tom jestli je to CAN a nebo VAN...? :myslim:myslim:myslim

nevím, ohřev zrc. kde napojíš diodu je klasický vykonový prvek... CAN bude použito u tlačítek apod. ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozřejmě. Jak píše Maco82. Typ komunikační sběrnice s tím nemá co dělat.

Ta signalizace se může někomu hodit, ale... je to vyhřívání zapnuté po celou dobu regenerace?

A abych kvůli tomu najel dalších X km, nehledě na to, že pokud mě paměť neklame regeneraci přeruší prudké sešlápnutí plynu? :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozřejmě. Jak píše Maco82. Typ komunikační sběrnice s tím nemá co dělat.

Ta signalizace se může někomu hodit, ale... je to vyhřívání zapnuté po celou dobu regenerace?

A abych kvůli tomu najel dalších X km, nehledě na to, že pokud mě paměť neklame regeneraci přeruší prudké sešlápnutí plynu? :myslim

jj...to by mně zajímalo taky...jestli se to zapíná a vypíná přesně na začátku i na konci nebo ne...:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nahrával jsem ho tady těsně před odstávkou PC tak se asi nějak poškodil.

Tak tedy znovu:

Takže musí být chyba někde na stránkách i nové vložení hlásí chybu přitom já soubor v PC otevřu normálně a před včerejší odstávkou šel v pohodě otevřít:nevim

[file]152616[/file]

[upravil dne 26.1.2014 13:36 od chuck11]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozřejmě. Jak píše Maco82. Typ komunikační sběrnice s tím nemá co dělat.

Ta signalizace se může někomu hodit, ale... je to vyhřívání zapnuté po celou dobu regenerace?

A abych kvůli tomu najel dalších X km, nehledě na to, že pokud mě paměť neklame regeneraci přeruší prudké sešlápnutí plynu? :myslim

jj...to by mně zajímalo taky...jestli se to zapíná a vypíná přesně na začátku i na konci nebo ne...:myslim

Je to popsáno v tom souboru až moderátoři najdou kde je chyba že to hlásí nesmyslnou chybu :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Iba na margo toho čo tu riešite.

Ste si istí,že pri nútenej regenerácii kedy sa zapne vyhrievanie zadného skla sa vám zapne aj vyhrievanie zrkadiel???????????

Pri RJ SID803 - napr motory RHR -BSI spína zrkadlá len pri rozmrazovaní s podporou klimatizácie.Zadné vyhrievanie má samostatné relé.Ja mám LED zapojenú na vyhrievanie zad. okna a je v tapaciru zadných dverí,je ju vidieť vo vnútornom speťáku a neruší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Iba na margo toho čo tu riešite.

Ste si istí,že pri nútenej regenerácii kedy sa zapne vyhrievanie zadného skla sa vám zapne aj vyhrievanie zrkadiel??

Pri RJ SID803 - napr motory RHR -BSI spína zrkadlá len pri rozmrazovaní s podporou klimatizácie.Zadné vyhrievanie má samostatné relé.Ja mám LED zapojenú na vyhrievanie zad. okna a je v tapaciru zadných dverí,je ju vidieť vo vnútornom speťáku a neruší.

Takže u RHR se spíná jenom zadní okno při regeneraci? Nebo teda vůbec?:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chuck11: :super To jsem potřeboval vědět.

Jestli tomu rozumím, tak pokud s autem budu jezdit, jak to napsat - v mém případě na S a \"vymetat\" pavouky, může dojít k přirozené regeneraci FAPu, což je bez těch známých negativ na motor. A aby to nebylo

:xvul tak samozřejmě bude dioda zapojená na vyhřívání k ničemu.

A pak můžu jezdit na klobouka a bude docházet k nucené regeneraci a to buď úrovně 1 se změnou hlavního vtřiku, nebo úrovně 2, při kterém dochází k dodatečnému vstřiku, což už má svá negativa na olej.? Je to tak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jak u 308, ale mně u 307, pokud zapnete vyhřívání přes klimu, tak je slyšel jakoby cvakání v pojistkový skříňce...po vypnutí (ať už ručním nebo automatickém)...to cvakání se pak ozývá každých cca 400 km, tudíž musí jít o regeneraci, pokud se to sepne samo a je slyšet to cvakání, ne? :myslim A nebo je to nějaká porucha? :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...