Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

kontrolka lambdy problikava :o(


Martin.K

Recommended Posts

caute...objevil se mi vcera docela divny jev v chovani me 205 Mi16 :o( ......pri jizde obcas problikne kontrolka lambda sondy, doprovazeno je to citelnym skubnutim auta (jakoby vynechanim motoru)...projevuje se to vzdy az po cca 15 minutach jizdy (asi po zahrati-prehrati ?? ..neceho...ale ceho? :myslim)...dela to v nahodnych intervalech a na ruzne dlouhou dobu.....nejzajimavejsi je ze pokud se kontrolka rozsviti a ja seslapnu spojku okamzite zhasne !!! nemate nekdo tucha cim to muze byt ??? napada me lambda sonda....ze treba chce umrit, pripadne uz umrela....ale nechci ji koupit treba zbytecne....diky moc vsem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to má 205ka zváštní kontrolku na lambdu nebo myslíš tu diagnostickou?

Může to být lambda ale taky špatný palivový čerpadlo které po vypnutí automatického sytiče prostě nemá tlak a tak i lambda hází málo voltů nebo špatné údaje. Pokud motor opravdu škube stylem jako když najednou úplně pustíš plyn z plného může to být i to čerpadlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ykus resetnout pC.Me to delalo take u sri 2.0 89kw.Udelal jsem si diag.A hazelo to chybu v potlaku v sani.Motor pri nahlem seslapnuti pedalu a povoleni se na volnobeh hadal.A pri jizde to delalo to co popisujes.Nejdriv jsem zkouknul chyby v diag.Poutahoval hadice a vyresetoval PC a chodi jak brus.V krabicce u meho Peugeota na strane spolujezdce v motoru je zelena zasuvka pc.Pin 2 pripoj na kostru na 30sec a je ok(pri zapnutym zapal.):papa=RESET

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Martin.K

to DjBoom: ..jo no, myslim tu diagnoastickou, ono to skubnuti trva zlomek vteriny...hmmm, automaticky sytic v teplotach co ted jsou vypne asi driv nez po cca 15 minutah jizdy ne ? ...

No jo to by asi cukalo trochu dýl jestli je to vždycky jen jedno škubnutí bude to něco jinýho. Po 15 min jízdy je určitě vyplej.

Holt zajel bych na diagnostiku a uvidíš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...