Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nový partner - LPG Vaněk Praha - Sleva 1 000 Kč


Recommended Posts

Vážení členové,

dovolte mi, abych Vám představil nového partnera klubu. Je jím firma LPG Vaněk sídlící na této adrese: Izraelská 6, Praha 10. Provádí montáž LPG do vozidel.

http://www.lpg-vanek.cz/

Firma pana Vaňka je na trhu 6 let, ale předtím pod jiným názvem. Může se pochlubit oproti konkurenci perfektní montáží a naladěním, kvůli které k němu zákazníci jezdí z celé republiky. To platí především u BMW, které se přestavují nejvíce (majitel je mnohaletým členem BMWKlubu).

Základní ceník nabízí velmi dobré ceny za přestavbu. Pro řádné členy klubu, po předložení kartičky, je nabízena sleva ve výši 1 000 Kč. Sleva platí i na akční nabídku.

Aktuální ceny pro klubáky jsou:

3 a 4 válcové motory - 20 000 Kč

6 válcové motory - 25 000 Kč

Pan Vaněk doufá, že to bude pro členy dostatečná sleva, protože nižší cena v této kvalitě už opravdu není možná.

[upravil dne 24/1/14 19:53 od MilanF1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to dobře,ale nějak nechapu smysl slevy...

3-4 válec cena v akci 21 000

Bez akce cena 23 000-1000 sleva=22000kc.....:myslim

U ne moc známý firmy nic moc,když se budu chtít prosadit nasadim cenu aby byla výrazně nižší než konkurence.tzn 18-20 000kc aby se vůbec auto dal do no známé dílny s kterou nemám zkušenost.....

Už sem viděl dost a dost zmrsenejch aut na LPG...

Není problém to namontovat...to umí každém trouba....ale seřídit to aby to bez problémů chodilo....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, úvodní nabídka je sleva 1000 Kč, vyjednávám o větší slevě, aby byla alespon na úrovni té akce.

Já tu akci chápu tak, že tedka přes zimu nemají do čeho píchnout a na jaře bude platit původní ceník. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak...ale všeobecně se se predelava malo aut kamarád co dělá v LPG firmě tak říkal ze je to slabota...

Proto maji základní montáž na 3-4valce celoročně za cca 21 000kc+dávají flash Lubě nebo něco jiného jako bonus k ceně....

Kdo jezdí hodně koupi naftu a kdo ma benzin tak se zas boji LPG takže nadšenců do LPG moc není...

Ale pamatuji tu členy kteří říkali LPG nikdy a když auto dali předělat tak se jim to zalíbilo a říkají jen ze LPG nic jiného...

Chtělo by to slevu z te akční ceny aby to bylo aspoň trošku zajímavé.....

Nebo ma pan udělat akci na prvních 5 přestavěných aut pro PC cenu třeba 18 000 a bude tady mít reklamu a když kluci budou spokojeny tak ma o dalsi přestavby postaráno....;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po diskusi s panem Vaňkem jsme slevu 1 000 Kč nastavili i na akční nabídky. Tudíž 3 a 4 válcové motory klubáků lze na LPG přestavět za 20 000 Kč. Nižší cenu bohužel není možné nastavit.

Dále jsem se dozvěděl, že se přestavbou profesionálně zabývá 6 let, tudíž na trhu není nováčkem.

Věřím, že této nabídky využijete. Sleva mnohonásobně převyšuje částku za roční členství. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jáke dávate k Magicu vstřiky,nebo co máte vyzkoušene,že v našich podmínkách,špinave LPG vydrží tak nějak nejdýl při výměně filtrů kapalné i plynné fáze po 10000km?dosluhuji mi vstřiky tak řešim jaké tam dát...mám nějaké tipy....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vstřikovače používám Magic FX. Velice rychlé a mají malé rozměry, tak se dají dobře umístit. Někteří taxikáři na nich mají i 100 000Km a stále jezdí. Já doporučuji výměnu, nebo repas po 70 000Km pro zachování stále stoprocentních vlastností.

Cena vstřiku je 600Kč

[upravil dne 25/1/14 17:21 od matyas]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Repas provádí přímo výrobce, protože se vstřik musí zkalibrovat. Vymění se uvnitř pístek s pružinkou a O-kroužkem. Repasovaný vstřik vydrží rozhodně víc než 15tis. Životnost přibližně stejná s novým.

cena je 350Kč

FX má rychlejší dobu otevření a je to opravdu znát.

[upravil dne 25/1/14 17:21 od matyas]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den pane Vaněk,

máte zkušenosti ze systémem Stag 4 ?

Mám s tím samé problémy,autagas Barták mi ho namontoval s tím,že systém BRC s jednotkou nespolupracuje.

Od začátku mám s tím samé problémy,špatně zkalibrový palivový měřák,přepínání LPG do benzínu při akceleraci atd...

Nyní s tím mám problém,že mi z ničeho nic zahlásí LPG závadu a přepne se do benzínu,dříve mi to udělalo,když jsem projel levotočivou zatáčku rychle.Další závada,když prudce přidám a akceleruji,tak to opět zahlásí závadu a jedu na benzín.

Děkuji za vaše rady a postřehy. Jde mi hlavně o to,když bych to vezl k Vám na opravu,tak jestli by to šlo udělat,že auto ráno dovezu(udělám si výlet do Prahy) a odpoledne si ho odvezu.

Předem děkuji Honza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 10 měsíců později...

Po diskusi s panem Vaňkem jsme slevu 1 000 Kč nastavili i na akční nabídky. Tudíž 3 a 4 válcové motory klubáků lze na LPG přestavět za 20 000 Kč. Nižší cenu bohužel není možné nastavit. Dále jsem se dozvěděl, že se přestavbou profesionálně zabývá 6 let, tudíž na trhu není nováčkem. Věřím, že této nabídky využijete. Sleva mnohonásobně převyšuje částku za roční členství. :papa

Zdravím pánové cena je jedna věc a druhá věc je ta jaký system LPG ti tam za těch 20 000 Kč namontujou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tak mám po servisu u pana Vaňka.
Jedním slovem paráda !! Jak ochota,tak domluva,oprava a hlavně cena.Takže pana Vaňka doporučuji a určitě s ním budu nadále spolupracovat.

 

Nakonec jsem neměl špatný vstřik,ale elektriku k němu,závadu našel a opravil.Dále jsem měl špatně nastavenou jednotku LPG,v nízkých otáčkách byla chudá směs a ve vysokých moc bohatá.Po jeho seštelování se mi za jízdy nerozsvěcuje kontrolka motoru.Chod motoru je plynulejší a motor jde krásně za plynem.

 

Doporučuji a ještě jednou mu děkuji. 
Honza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...