Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Remen 1.8 16V


Grew

Recommended Posts

Zdravim, mam P306, posledni facelift, 1.8 16V, chci se zeptat, je normalni, ze za pravym prednim kolem je videt remen (tipuju, ze je to remen k alternatoru). Nemel by byt na nem naky kryt? Ted kdyz je mokro, tak mam pocit ze jak se na nej dostane voda, tak piska, je to mozne? A co s tim?

[upravil dne 22/1/2014 21:21 od Béďa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

No nevim, já ho teda zakrytovanej mám. Tak za tři měsíce až budu přehazovat kola tak si na tebe vzpomenu a nafotím to :-D

Je dostatečně naplej?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 týdnů později...
Návštěvník

To by mělo bejt dobrý. Ta voda se mi tam fakt teda nelíbí, divný. Měl by to bejt kryt podběhu, kterej zasahuje i pod ten řemen, pár dní zpátky jsem to měl rozdělaný, ale nevzpoměl jsem si na tebe :D

Zkus to mýdlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, na tyhle stařešiny je to lepší volba, protože jsou trochu jíné než ta klasika (jiný materiál, na povrchu takový samet... ) a tím pádem se nestává, že by pískaly. Přece jen už jsou tam větší vůle, opotřebení... takže tendence popiskovat mívají i nové řemeny. Navíc cenově je taky za dobře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...