Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zkušenosti P306TD ?


ajsik

Recommended Posts

Mám nabídku na P306 Roland Garros 1,9TD

je to rok 1998.

zajímalo by mě:

1) jak jsou tyhle motory spolehlivé ?

2) a jak jsou citlivé na kvalitu nafty (jestli zkousnou i nějakou horší (vím že pro HDi to je smrt...) ?

3) nějaká typická chyba těhle motorů?

4) spotřeba nafty?

díky moc za každou odpověď...:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TD \'96 mám necelý rok při koupi mělo nalítaných necelých 120 tis. jezdím s ním deně a jednou týdně i dálkové a zatím si nemůžu stězovat jedný problém byly starty ( čerpadlo na volnoběh nedávalo dostatečný tlak motor jel zpočátku nevyrovnaně dost čoudil ) teď už to mám opravený a je to v pohodě akorát ješte sháním cívku na studené starty. Jinak to jezdí v pohodě motor má slušný zátah. Spotřeba závisí na stylu, protože jezdím spíše svižněji a občas dost pospíchám bere mi to kolem 6 až 6,5 litru na 100, a protože žiju tak trochu v zapadákově tak do toho liju takovou tu jézéďáckou naftu, protože tu nic jineho není a nějaký změny sem nepoznal, ale občas tam hodím plnou Shellu a? se to trochu vyčistí. Jinak jak sem řek zatím bez problémů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u tohoto motoru pozor na prehrivani pri rychle jizde v lete (tachometrovych 160kmh uz je za tepla docela na hrane). spotreba (podle mojich zkusenosti s P405) mesto(Praha nebo Brno) - 7l; dalnice 130kmh - 6,5 az 7l; dalnice 150 az 160kmh - 8,5l; pohodova jizda do 110kmh - 5,6l. V zime je myslim spotreba trochu vyssi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...