Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P406 - predni brzdice


JunEAu

Recommended Posts

Zdar,

potreboval bych potvrdit nebo vyvratit teorii, kdy mam "unaveny" brzdice vepredu a ty se projevuji tak, ze pokud jedu po kostkach nebo pres nejakej hrbol, tak mi predni brzdice vydavaji drncivy zvuk - jako bych zeleznou tyckou klepal na zeleznou banku zevnitr.... potom co jsme to rozdelali jsme zjistili, ze to dela uvolneny brzdic a opravdu zvuk ustane jakmile trosicku zmacknu brzdu, ktera ani nemusi brzdit, ale uz neni tak "volne"...

A zaver byl, ze je to neopravitelny, ze se musej vymenit cely brzdice, tak at si toho nevsimam... Mate podobny nazor ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nespravila by to repas sada vodících čepů? Jen teorie, protože já na levým kole má taky větší vůli. Ale to je na autě které je 17 let starý, takže zádný překvapení.

Jen si taky vzpomínám, jeden člověk měl něco podobnýho a ukázalo se že pak docela drasticky se mu sekly brzdový destičky (R Laguna II)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Plechova krytka cepu rizeni uvolnena byla, ta uz je dole... ale jeste tam drncej i ty brzdice...

Kua tak co s tim ? Dokazal by s tim nekdo pohnout ? Moje znamosti neuspely, prozatim ziju v tom, ze je to neopravitelny... jestli to nekdo dokaze spravit, tak sem s nim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...