Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

19. 4. 2014 - minisraz Polabí - zámek Bon Repos + muzeum soc. aut s projížďkou TRABANT NAHRAZEN MALUCHEM


Recommended Posts

Zdravím, dá se ještě přihlásit na mini sraz \"Polabí\" Pokud ano, tak prosím o přihlášení dvou členů - Bohunka a Šipka. Platby bychom provedli až na místě. Jestli by to bylo možné, prosím o odpověď na e-mail . b.janouskova@centrum.cz.

Předem díky za odpověď a těšíme se.

:papa

platby? uteklo mi něco? :myslim u takového srazu se většinou všechno platí na místě ;):papa:papa:papa

pokud to není velký sraz

[upravil dne 15/4/14 12:27 od Gabriel 307]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak jak tu někdo psal pokud se plánuje hromadná jízda z Prahy, tak já to beru po Teplický a za Letňanama doleva, je tam prej nějaká nová asvaltka na Bolku, tak asi po ní a dál dle navigace rovnou za šipkou :-D

tak sraz v letnanech?:papa (sem letnanskej:D)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel Vám musím oznámit, že nebudou možné projížďky s vozem Trabant 601. Nedávno byl vůz na natáčení a došlo k poškození vozu. Vzhledem ke stáří se díly špatně shánějí a do našeho srazu nebude možné jej spravit.

Jako náhradu jsem zvolil Fiat 126p \"Maluch\" (r.v.1987) v zelené barvě. Má také dvoutaktní motor a velikostně je Trabantu také podobný.

Omlouvám se všem, kteří se těšili na projížďku s \"bakeliťákem\", ale snažil jsem se vybrat adekvátní náhradu. :papa

EDIT: Přeškrtnul jsem větu, kterou jsem napsal díky mé neznalostí. :mad:

post-15148-14109636971001_thumb.jpg

[upravil dne 17/4/14 21:44 od MilanF1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...