Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P407 - Návod na opravu klapky topení. Ušetříte 12.000,- Kč!!!


isifa

Recommended Posts

  • O 1 měsíc později...

Obdobný problém se mi stal na mé 307 CC, kde na pravé straně upadl jeden zub z ozubeneho kolecka a motorek nemohl tudiž chytit klapku a otočit s ní. oprava byla jednoduchá a rychlá. Vytahnul jsem mozůrek a točil rukou, buďto studenou, nebo teplou. Jelikož to je kábro, tak tam byla hlavně studená, bi přes zimu se auto válelo v garáži :) Ale jinak prasárna dobrá :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Určitě nedoporučuji používat epoxid. Když budete potřebovat opravit klapku znovu, už se tam nedostanete. Tavné lepidlo nebo plast tou pájkou zpět zavařit by bylo lepší. Kdybych našel na nově koupeném autě něco takto zalepené, asi bych byl na bývalého majitele dost nepříjemný. Samozřejmě, pokud zamýšlíte svůj vůz dojezdit a odvez do šrotu tak proti lepení nic nemám, ovšem v ČR se prodává všechno co drží pohromadě a je fuk jak.

Pořád mne překvapují kutilové co raději do prasklého nárazníku nadělaj další díry a pod poškozené místo nanýtují plech místo zcelení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 1 měsíc později...
Guest Jirka 206

Nevím jestli to tady už někdo psal, ale ve značkovém servisu tento popisovaný zásah je NEPŘÍPUSTNÝ mimo jiné i neodborný. 

Máte pravdu že tento zásah je levnější.

Já bych si tu palubku vyndal a pak provedl opravu topení.

To jen můj názor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
V 2. 11. 2017 at 12:27, Quadroex napsal:

Ahoj,

Mám to za sebou, a celé to v servisu vyšlo na 6. tisíc. 

Palubka ven, výměna náhradního dílu a palubka zpět. 

Řešil jsem to samé ale po domluvě a hlavně po ukázce dílů co přežili operaci jen pár měsíců jsem šel touhle cestou. 

 

Výměna obou klapek + práce 6.000 ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Přema  No to mi povídej, jako je hezký, že to je vyřešený, ale podstupovat risk že se na něco zapomene nebo se něco slícuje blbě a palubka pak bude vrzat při sebemenší nerovnosti se mi teda moc nechce :(  Mě zatím klapky fachají, jak mají, nicméně už od koupě funguje špatně ventilátor, pokud se to zhorší bude muset palubka chca nechca dolů a v tom případě by se preventivně vyměnily i obě klapky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 7. 12. 2017 at 21:51, Přema napsal:

Nikdy bych si takhle auto nerozebral kvůli blbé klapce......to raději zalepená díra ......teď mě to čeká taky.....

 

 

Ne ne Premo.

Delam to za 3500,- komplet se vsim a trva to 3 hodiny.

Zadne diry a rezani.......

A hlavne se opravuje hned doraz klapky ktery pri vyjeb...ani diry neudelas.

Ne ne.......nedelej to tak.Mej rozum alespon ty proboha.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...