Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

PŘIHLAŠOVADLO - dotazy, chyby, rady...


Recommended Posts

Jelikož jsme se letos rozhodli srazy registrovat pomocí speciálního webového formuláře, tak bych chtěl všechny členy, kteří nebudou něčemu rozumět, něco jim nepůjde a nebo objeví nějakou chybu aby mi to sem napsali.

Já to vidím celé jako programátor a snažím se to pojmout i z té lidské stránky, ale nedokážu 100% zastoupit lidi, kteří například na PC vlezou jednou za tejden a umí zapnout forum.

Chyby či náměty se budu snažit zpracovávat v co nejkratší době a pihlašovadlo vylepšovat tak, aby na příští sraz bylo již plně dokonalé :papa

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je správně.. jelikož ubytování je jako polopenze, tak je tam automaticky na pevno večeře v Pa a So (snídane jsou formou švédských stolů), i kdyby si jídla nevybral, tak cenu to nemění... :) Akorát co si může přidat je oběd v sobotu (tím vznikne plná penze) ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok ok, v tom případě jedna drobnost. Po odeslání formuláře zůstane formulář zobrazený s vyplněnýma hodnotama. Když okno zavřu a chci jít znova na formulář, tak mi to zobrazí, že už sem rezervována. Tak udělat nějaký redirect rovnou po odeslání formuláře.... :)))) jinak good work, mnohem příjemnější přihlašování než přes původní přihlašovadlo.. :) možná bych hodila link i tady do prvního příspěvku na ono přihlašovadlo. Zprvu sem v něm hledala to vaše [klikni] než mi došlo že musim přes úvodní stránku webu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chcete mě?

Jelikož jsem rozhodl doma:D,že by jsem rád na tento sraz přijel,byl by jsem velice rád,kdyby si mě někdo vzal na pokoj.

ps: hrozně chrápu,toť asi má největší vada. Hurvajz je proti mě hadr.

Takže by jsem docela rád,kdyby se našel nějaký lidumil,který by to se mnou zvládnul.

:D

[upravil dne 25/1/14 13:59 od adraj]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rodina jet nechce,tak to bude jen na mě. Je na ně moc zima:D.

Na mě taky,ale nějak to přežiju.:D:D:D

Ne dělám si srandu,zimu mám náhodou rád:D

Jen nevím ještě jakým autem pojedu.

Lancia či peugeot,toť otázka:D

[upravil dne 23/1/14 06:04 od adraj]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...