Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

PŘIHLAŠOVADLO - dotazy, chyby, rady...


Recommended Posts

Zdravím, tak sem si říkal, že když to mám za kopcem, byla by škoda se na sraz nepodívat. Doufám že vám nebudu dělat ostudu a že mě nepšlete domů s tou mojí zatmelenou plechovkou.

Jen nevím jak to všechno chodí. Vzal bych sebou i tu slečnu co semnou bydlí, a jenom na sobotu bez ubytování. Večeři by sme si dali. Jde mi o to jak to napsat do přihlašovadla? Jak zapsat sebe je mi celkem jasný, ale jak zapsat slečnu co semnou bydlí(nečlen), aby mi to správně spočítalo? Nebo napsat jen do poznámky a cenu mi potom někdo sdělí?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neřádný člen je takový hanlivý výraz, který se některým nelíbil, proto jsou členové rozděleni na řádné a čestné (neplatící) :papa

K večeřím ještě takto: Pokud přijedeš jen na sobotu, tak večeři předem neplatíš a vybereš si až na místě a zapíšeš do konzumáku, který následně zaplatíš :)

[upravil dne 25/1/14 20:37 od ChouLu]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rad, cestny, neclen, neridic, chodec.....a muzem pokracovat dal, ne?

Jinak za nas: nejedem, a kdyz uz, tak jen na otocku na sobotu a to bude podle aktualni situace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
Guest minimaxa

Můžete mi prozradit - dle zvadla na hlavní straně - kdy se sraz koná? Nikde jsem to tam nenašel.... Ten pidi datum před rozkliknutí zvadla jsem přehlédl...

[upravil dne 4/2/14 18:09 od minimaxa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...