Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Renovace koupelny


Fruktis

Recommended Posts

Já bych se spíše bál přidělání třeba umyvadla, když za sádrošem bude dutina. U mě by tam byly minimálně 2 cm. :D I z tohoto důvodu jsem zavrhnul nějakou přizdívku, raději jsem to naházel. 

Nebo prostě zkus pevnost podkladu, zda drží na zdi nebo ne. Případně vysekej jenom fleky třeba 10x10 cm, ale na hodně místech v ploše a prohoď to novou maltou. Tím se povrch zpevní. Je to relativně rychlé. 

Já dneska lepil dlažbu v kuchyni. Koupelna ještě počká, tam ještě musím něco dořešit a budu taky lepit. 

Obraz005.jpg

Upraveno uživatelem MilanF1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já na to nespěchám, jelikož tam nebydlím. :D 

A nevím, co se Vám na obkladech nelíbí. Tohle je činnost, která mě baví a je hned vidět výsledek. :) Baví mě prakticky všechno, ale tohle už je i na oko hezké. Nebavilo mě ale nahazování koupelny (původně tam koupelna nebyla) a rovnání těch cca 4 cm na svislé ploše. Jsem si musel vyrobit vlastní nastavitelné omítníky (šroubovací) - nabouchal jsem 4 "omítníky" na zeď a za pomoci vodováhy a šroubů jsem si je nastavil do roviny. A pak nekonečné házení. A samozřejmě to bylo na zdi, kde jsou rozvody vody a elektriky. :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Práce kvapná, málo platná :P

Taky vzpomínám na rekonstrukci, když mě tlačil čas, bydlel jsme v nájmu, který jsem pak stejně o měsíc a půl prodloužil, prachy vem čert, o ty nešlo, ale když to člověk dělá po práci, je to nářez. Za tři měsíce jsem zhubl asi 10 kilo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem vnitřek předělával skoro dva roky. První zimu jsem tedy nedělal nic, to jsem byl bez rozvodů elektřiny. A na tu hodinu, co bylo odpoledne světlo, se mi nechtělo něco začínat. Hlavně mě štvalo tahání prodlužovaček a světel. Když si to člověk dělá sám a nic ho netlačí, tak není kam spěchat. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Courám se, ale to mě netrápí, chleba to nežere. :D 

Já si nedovedu představit, že bych na tom dělal denně po práci, to bych tam přijel tak v 17:30, to by se mi chtělo, když druhý den v 5:30 vstávačka do práce. Ono stačí, že tam jdu v sobotu a pak když je nějaké volno a chce se mi.

Letos bych rád odfrknul vnitřek a příští rok venek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem v práci denně od 7:00 do 17:00. Někdy jdu domů dříve, někdy později, podle práce. Baví mě to a když toho udělám víc, dostanu víc peněz.

Minulý týden jsem se jeden den tak těšil, že jsem byl v práci už v 5:30. :D 

Upraveno uživatelem MilanF1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...