Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

10.pražský minisraz Džbán


Recommended Posts

Tak právě jsem dohodl datum na další již 10 pražský mini srázek a to na

6.října na 18 hodinu na parkovišti u autokempu Džbán.

Z důvodu že původní datum co bylo planováno neni možné,protože v restauraci kde se vždy scházime maji ten den plno.

Doufám,že Vám všem nebude vadit tato malá změna a opět se setkáme v hojném počtu jako vždy.

:super:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marlin

Jelikoz do Kostelce nedorazim (jine povinosti), tak na Dzban prijedu na 100pro

Hlavně že seš Ty PÉRO Z GAUČE 4X PŘIHLÁŠENEJ.

PRÁVĚ TOTO JE PŘÍMO ZÁŘNEJ PŔÍKLAD TOHO, PROČ UŽ NA TVOU PŘIHLÁŠKU BEZ FINANČNÍ ZÁLOHY NEHODLÁM REAGOVAT (NA TVOU POZNÁMKU - PLATIT NA ÚČET NEBUDU, ZAPLATÍM NA MÍSTĚ JAKO VŽDYCKY JSEM ZNAČNĚ ALERGICKEJ):mad::mad::mad::mad::grr:grr:grr:grr:mad::mad::mad::mad::mad:

[upravil dne 9/6/Tue, 06 Sep 2005 21:17:26 +0000Tue, 06 Sep 2005 21:17:26 +0000Tue, 06 Sep 2005 21:17:26 +0000Tue, 06 Sep 2005 21:17:26 +0000 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Medo promin, ale ja to mam ted docela zajimavy s uctem, potom co jsem vsechno ztratil, tak chvilku trva nez si vsechno zaridim, a prihlasil sem se jen jednou, pokud vim. :bojim:mad:

BTW, dalsi vec, ja bych zaplatil z uctu na ucet, ale nefunguje mi netove bankovnictvi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marlin

Medo promin, ale ja to mam ted docela zajimavy s uctem, potom co jsem vsechno ztratil, tak chvilku trva nez si vsechno zaridim, a prihlasil sem se jen jednou, pokud vim. :bojim:mad:

BTW, dalsi vec, ja bych zaplatil z uctu na ucet, ale nefunguje mi netove bankovnictvi.

Tak se podívej do přihlašovadla, rozevři si pravou ruku a za každýho Marlina, kterýho tam uvidíš, skrč jeden prst - a jeden určitě zbyde (tzn. že se tam najdeš opravdu 4x)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marlin

Medo promin, ale ja to mam ted docela zajimavy s uctem, potom co jsem vsechno ztratil, tak chvilku trva nez si vsechno zaridim, a prihlasil sem se jen jednou, pokud vim. :bojim:mad:

BTW, dalsi vec, ja bych zaplatil z uctu na ucet, ale nefunguje mi netove bankovnictvi.

kazda banka ma prepazku, na nekterych bankach staci jen vyplnit formular, podepsat a zahodit do spravneho kastliku... ono kdyz se nechce, to je horsi nez kdyz se nemuze...:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: Marlin

Jelikoz do Kostelce nedorazim (jine povinosti), tak na Dzban prijedu na 100pro

Hlavně že seš Ty PÉRO Z GAUČE 4X PŘIHLÁŠENEJ.

PRÁVĚ TOTO JE PŘÍMO ZÁŘNEJ PŔÍKLAD TOHO, PROČ UŽ NA TVOU PŘIHLÁŠKU BEZ FINANČNÍ ZÁLOHY NEHODLÁM REAGOVAT (NA TVOU POZNÁMKU - PLATIT NA ÚČET NEBUDU, ZAPLATÍM NA MÍSTĚ JAKO VŽDYCKY JSEM ZNAČNĚ ALERGICKEJ):mad::mad::mad::mad::grr:grr:grr:grr:mad::mad::mad::mad::mad:

[upravil dne 9/6/Tue, 06 Sep 2005 21:17:26 +0000Tue, 06 Sep 2005 21:17:26 +0000Tue, 06 Sep 2005 21:17:26 +0000Tue, 06 Sep 2005 21:17:26 +0000 Medvěd]

No každej asi nemá na práci jen srazy a nemůže si podle toho naplánovat zbytek života jako vy ale čtyřikrát se přihlásit a pak nic to zavání .... :myslim

Já se radši nehlásim (nemam tolik volna) a když mi vyjde čas přijedu se kouknout tim pádem sou tyhle srazy (placení předem atd.) pro mě zabitý

Hele méďo čim to že vždycky když seš nasranej edituješ jak o život :D :D :D:aut :aut :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Méďa hledá ta správná a peprná slova, aby to mělo ten správnej říz :P

Jinak k tomu přihlášení a placení, kdo si během 2-3 měsíců neumí a nedokáže udělat čas a najít 2 dny volna, měl by se nad sebou vážně zamyslet :myslim

Na srazu pak neděláme nic jinýho než že hledáme lidi, kdo nezaplatil, taháme z nich peníze, místo toho, aby jsme taky z Vás, kdo přijedete něco měli a taky se trochu s Vámi pobavili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že přijít o zálohu, kterou jsem dřív zaplatil, není zas taková tragédie. Když už máš na to, auto provozovat, nějaká ta stovka Tě nezabije. Zaplatil jsem si Kostelec pro dva lidi, přijel jsem sám a nečekal jsem, že se mi budou nějaký prachy vracet. Nechal jsem to na nich. Je třeba si uvědomit, že osoby, který sraz pořádaj s ním mají už tak dost práce, tudíž si ho chtějí taky užít. Když si vzpomenu na Minimaxu, viděl jsem ho hlavně obstarávat různý věci a u piva s náma seděl až někdy pozdě večer. Vůbec se Medvědovi nedivím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kazdej (?) si svuj cas nejak planuje, myslim ze o srazu bylo vedet dost dopredu a tak se da ledacos presunout nebo odlozit, tech vyjimek je par (svatby, stehovani, ... ), takze by asi nemel bejt problem si proste dat poznamku do kalendare. taky mam spoustu jinych veci na praci a na srazik jsem nakonec jel rovnou ze svatby.

a druha vec, mam zkusenosti s organizovanim akci pro vice lidi, a vybirani zalohy se mi dost osvedcilo. protoze jen tak bez zalohy mi 20 lidi slibilo ucast, a 15 jich odreklo behem posledniho tydne... se zalohou se treba domluvi 15 lidi, a dorazi 14... proste je to takova pojistka a kdo posle zalohu, mysli to vazne... vzdyt je potreba objednat (a zaplatit) ubytovani v kempu, jidlo, ..... zejmena, kdyz zaloha (resp. cena za \"servis\") byla opravdu symbolicka :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja sem puvodne na ten sraz chtel jet, dokonce sem si rikal, ze se vybodnu na praci i doma, a prihlasoval sem se v okamziku, kdy jeste nebylo nabourany auto a technickou sem mel domlluvenou, jenze ouha, pak sem rozsekal auto, ztratil penezenku se vsim moznym co v tom bylo a vsechny penize dal do opravy auta, pak to vypadalo, ze mozna i pojedu, ale porad se nemuzu dockat nejakych dilu, co maji prijit az z FR, takze se mi s tim autem moc neche jezdit na dlouhy streky, a navic bez technicky.... prominte.

K tomu prihlaseni, aj sem ten formular vypsal jenom jednou, asi je chyba v mem pripojeni, ze se to tam zkopiropvalo vicekrat, ale ja sem to odeslal jen jednou, skutecne, nevim, prioc bych to mel delat 4x...

Dalsi vec, k memu bankovnictvi, pres net, sem si to omylem zablokoval, kdyz sem se netrefil s heslem, a nemuzu najit puvodni smlouvu (sem bordelar) abych to obnovil, kdyz chci penize poslat pres prukazni listek, tak se mi to vraci, protoze tam mam jiny podpis a nechce mi to brat. Dalsi vec, ja sem to ani z ucutu na ucet nemohl zaplatit, protoze penizky zpolykala oprava, a vyplata mi prisla az ten tyden co byl sraz.

Jinak Medo, skutecne se ti omlouvam, nechci aby sis myslel ze jesem hajzl,.dit me znas, na pristi sraz, az pojedu a vse bude z me strany OK, tak zaplatim z uctu na ucet ;)

Hned jak se prihlasim, a jenom jednou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Berte to pozitivně, maso se objednávalo tak, aby bylo dost pro všechny a takhle bylo obvzláš? hodně :D Nebo někdo trpěl nedostatkem? :D

A Merline, nezlob se, ale podle mě jsi opravtu pako. Už Tvůj web mě hodně napověděl a problémy s účtem to potvrzují. Ale jinak Tvé důvody docela chápu. Jen kdyby to tak nebylo pořád.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...