Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

10.pražský minisraz Džbán


Recommended Posts

Původně zaslal: Vvitty

Bohous: ok, v kolik to tak odhadujes? Jen abych mel prehled...

BTW, ci auto budeme rozebirat dneska? Svym nejedu, tak je to celkem jedno... mam vzit naradi? :D

No možná mi pomůžete s takovou prkotinou, která mě ale štve. Nevím jak vyndat zadní mlhovku z nárazníku, respektive vím, jak by to mělo jít, ale asi nemám dostatek odvahy zapáčit a nebo to dělám blbě ...

Tak jestli má někdo hodně tenkej šroubovák, či jinej cajk.... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Netopýrka

Bici: jako to já ti nepomůžu, naposledy jsem měla celkem precizně odstrojený zadek od Fabie, ale to není nejlepší a nejšetrnější způsob ;)

Hmm tak takové demontáži se budu bránit, jo vím o čem mluvíš, viz. náš první Péža. 14 dní zbližování, pak jedna Shade 120 a Péža kaput, čest jeho památce... :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Bohouš 205 GTI

No tak nějak kolem těch půl šestý, aby jsme stihnuli slavnostní zahájení :-)

Nářadí neber, přibalím do kufru flexu a až se půjdou ostatní občerstvit, tak si zablbneme........:-)

Máš flexu na 12V nebo na benál ? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohouši, můžeš mi ještě vysvětlit, jak jsi to myslel s tím slavnostním zahájením? :) :) :) Jako vy jste kluci něco nacvičili nebo jak to je? :P:P:P:super:super:super Já ty začátky většinou trochun estíhám, tak pokud tedy bude nějaká uvítací slavobrána a mažore?áci, tak že bych pohla kostrou :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohouš: no teda jestli je to podobný, tak to nikam nejedu, stačila ta traumata v dětství :D :D :D....ty dopisy hrůzy, co jsem psala domů \"MAMINKO TATÍNKU PŘIJEĎTE SI PRO MĚĚĚĚĚĚ\"....:) :) :).....je fakt, že nejvíc naše ale vyděsil pohled s obrázkem pionýrů okolo táborového ohně, který jsem poslala po výletu na zámek Sychrov (asi 11 km pěšky od Dubu) s textem:

AHOJ. DNES ME BOLI NOHY. BYLI JSME NA VYLETE. POTKALO NAS HROMOBITI. BYLI JSME AZ NA STRAHOVE. PUSU LENICKA

:D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohouši, za ty roky už si zvykli :) :) :)

Minulý týden měla mamka padesátiny a něco hledala a mimo jiné našla i moje a bráchovy dopisy z dětství, docela dost dobrý...nejlepší byl bráchův právě z Dubu s textem ve smyslu:

Milí rodiče,

je tu hezky, sportujeme, máme se dobře, jen hnusně vaří. V bodování chatiček máme 10, 10, 10*, 10 a 10. Nejvíce je 10.

Lenka má v bodování 5,4,6,5,4. Jsou to největší prasata na táboře. Na chatce mají obrázek s prasetem a nápis ŠPÍNA - FUJ - NEPOŘÁDNÍCI. Museli se přihlásit při celotáborovém nástupu. Taky lepí 50tihalířové známky na dopisy a korunové na pohledy. Už nemá na co psát.

......no pak to ještě nějak pokračovalo....:) :) :) Takový udavačský pamflety na mě psal vlastní brácha :) :) :)

[upravil dne 6/10/05 Netopýrka]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Netopyrko, jeden Megan uz se mezi temi tramvajemi a dodavkami ztrati... ;)

Jak jsem koukal, nekdo chce dorazit i vlakem, ze by pres prazdniny navstevnici koupaliste vyjezdili tak hluboke koleje v prijezdove ceste? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to je jedno, že má Megana, ne? Kvůli tomu by ho snad nikdo nesežral, já už taky skoro nemám Peugeota... I když jestli se mi nakonec podaří dorazit, přijedu kupodivu zasejc Peugeotem, ale jiným než co byl v Lánech ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...