Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

VV vs. BB


Marlin

Recommended Posts

Já se trochu bála, že to sem někdo zatáhne, a on Marlin :D

Jinak BB nesleduju, a VV občas - včera jsem se skoro pochechtala z výroku toho tatrmana s kozí bradkou \"Ty woe já tu nebudu dělat kašpara přiblblým Pražákům a dalším z přilehlýho okolí\"...nebo tak nějak to bylo...jsem se normálně smála až jsem se za břicho popadala...dohromady jsem viděla asi necelých 5 dílů a občas to stálo za to...kdo na to nechce koukat, a? to vypne, no problemo...já závislost na sobě zatím nepoci?uji...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já semtam na VV( tu Regínu bych asi zavřel někam), ovšem sledoval jsem i tu podpeřinovou story v BB. Ale přijde mi takový hodně směšný, jak tam všichni filozofují. Do toho Ulice, RP, ovšem vše tak na čtvrt oka. Co beru jako propadák, tak byla včerejšee \"výměna manželek\".Nevíte náhodou někdo, jestli za to ty ženské něco dostaly?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hadra

Já semtam na VV( tu Regínu bych asi zavřel někam), ovšem sledoval jsem i tu podpeřinovou story v BB. Ale přijde mi takový hodně směšný, jak tam všichni filozofují. Do toho Ulice, RP, ovšem vše tak na čtvrt oka. Co beru jako propadák, tak byla včerejšee \"výměna manželek\".Nevíte náhodou někdo, jestli za to ty ženské něco dostaly?

No to byla ptákovina! To by mě taky zajímalo, co z toho ty ženský měly!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

viděl jsem jen ukázku jak tam jeden ožrajel slintal do vířivky a pak se kácel ve sprše, pak tam povídala naprosté hláboly nějaká dáma a tím jsem sledování skončil je to naprostá kokotina :aut:aut:aut, to se raději mrknu na pěknej film na dvd :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ciste nahodou jsem dneska slysel par minut o jednom hornikovi... docela to vypovida o inteligenci ucastniku... chlapec se ani nenamahal v praci oznamit, ze 3 mesice nebude dochazet a vyridit si neplaceny volno nebo dovolenou...

a nejvic me nastvali odborari, ktery byli proti okamzite vypovedi za neomluvene absence...

kdyz do prace tyden neprijdu ja a nedam vedet predem proc, tak uz v pondeli nemusim chodit vubec...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Peta, na sraz do Kostelce nejedu, protoze za A, auto jeste nema technickou, za B, neni po oprave tip top, protoze cekam, az mi Peugeot doda nejaky dily, ktery jsou az ve FR, a za C, stavime doma s tatou opernou zed na zahrade a budem delat zamkovou dlazbu kolem baraku, takze televize s tim nemam co delat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Marline, OK. Tvé důvody chápu. Kdyby mě do toho nevtáhli Méďa s Minimaxou, tak bys se srazu taky nezúčastnil: u rodičů zateplujeme barák, doma mám práce nekonečně moc a minulý pátek jsem si přivezl domů novorozeně. Ale já \"cuknout\" nemůžu :D:super:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...