Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

VV vs. BB


Marlin

Recommended Posts

Původně zaslal: oddie

Prozradíte neznalému, který byl tři týdny mimo, o co tady vlastně běží???

o nic duleziteho :)

zavreli bandu typku do jednoho baraku bez kontaktu s vnejsim svetem, spehuji je kamery a sestrih bezi na TV... kolem toho klasicke veci ala superstar - mohutna reklama, hlasovani pomoci SMS za 6,50 atd...

ztrata casu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

Původně zaslal: oddie

Prozradíte neznalému, který byl tři týdny mimo, o co tady vlastně běží???

o nic duleziteho :)

zavreli bandu typku do jednoho baraku bez kontaktu s vnejsim svetem, spehuji je kamery a sestrih bezi na TV... kolem toho klasicke veci ala superstar - mohutna reklama, hlasovani pomoci SMS za 6,50 atd...

ztrata casu...

velice jemně a slušně napsáno, já bych to řekl mnohem hůř:aut:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm, no to musí bejt fakt úžasný.... eště že na tu tlemevizi nečumim. Nějakejch pár upoutávek jsem zahlíd ještě před odjezdem a pak v novinách na netu, ale nijak zvláš? jsem to nezkoumal. Hm, tak sestřih? No voni stejně nakonec udělaj sestřih \"to nejlepší z ...\", takže ani nemá cenu na to čumět, i kdyby to člověka zajímalo, že :D No a když s tam náhodou povražděj (jako že když je tam nechaj dostatečně dlouho tak určitě, na to se kdysi dělaly pokusy na myších ;) ), tak to bude ve zprávách.... No doufám, že tahle ptákovina nebude hlavním konverzačním tématen na sraze na Džbáně, to by mi snad ani pivo nechtnalo :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To MK405: to vis, mam par let praxe v diplomacii... zakaznikovi, ktery bere rocne za $1M nemuzes rict, ze je cu*ak, i kdyz je to ocividne... :aut

to oddie:

no, kdyby jsi to chtel nesestrihane, tak muzes koukat online 24@7 pres net, jestli uz to rozbehli... ale ja poslouchal jejich kecy par minut a mel jsem dost... a stejne vsichni cekaji, az tam zacnou soulozit nebo se prat... nebo oboji... jo, a zpravy uz to plni ;)

ja se o tom na Dzbane rozhodne nehodlam bavit :aut

BTW, mas u me v lednici toho utopence ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peta

Pokud se Ti jedná o minerální vatu, tak jednoznačně doporučuji URSU. Sice ji vyrábějí v Německu, není nejlevnější, ale krásně se s ní dělá a izolační vlastnosti má taky víc než dobré. Já dávám dvě vrstvy na sebe, abych překryl spoje (na svém domečku 1x 10cm a 1x 16cm, u rodičů teď dáváme 2x 10cm).

URSU není to jako orsil ??? nějaké www?:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: sloters

Já BB nesleduji vůbec,ale na vyvoleny se občas podívám.Je docela zajímavý sledovat jak po sobě jdou.

Ty největší kritici těchto reality show bývají většinou nejvěrnější diváci;)

Ubezpecujem Ta, ze som dost velky kritik, a aj realny odporca reality-show. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...