Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

205 GTi+406 TD


jack

Recommended Posts

Tak jsem vcera koupil 205 GTi, 1,9, r.v.91 vybava Grife,nebo tak nejak,je suprove.

Tak ted uz mam od Peugeotu cestacka i sportacka:)

Chlapy nemate nekdo nejakou tabulku, podle ktery poznam podle tipu motoru co je na stitku bloku, vykon motoru?

Nemate nekdo 1,6 GTi papiry, chtel bych to prepsat na 1,6 papiry, to by melo v poho jit ne?

Dikys

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To číslo není kód motoru. Na štítku jsou ještě tři písmena, to je kód motoru. Já tam mám DKZ, pak tam je to 1CW6U a pak je tam šestimístný výrobní číslo. Filtr mám taky mimo blok. Kde máš zapalovací cívku? Máš jí na liště sání, nebo vpravo za baterkou? Jinak DKZ je 88kW s katem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam tu civku prisroubovanou na sani, ted se do toho nekdy pustim, chci udelat poradne brzdy,prevodovku a to turbo,

tEd schanim jestli to uz nekdo neupravoval,aby jsem ziskal uzitecne rady.

Je krasny jak tohle auto uplne bez uprav jede suprove a chova se tak sportovne,fak se jim povedlo.Kdyz tam s¨clovek dostane Mi16, tak je to sila jako prase, pres 160hp bez turba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jack

mam tu civku prisroubovanou na sani, ted se do toho nekdy pustim, chci udelat poradne brzdy,prevodovku a to turbo,

tEd schanim jestli to uz nekdo neupravoval,aby jsem ziskal uzitecne rady.

Je krasny jak tohle auto uplne bez uprav jede suprove a chova se tak sportovne,fak se jim povedlo.Kdyz tam s¨clovek dostane Mi16, tak je to sila jako prase, pres 160hp bez turba.

No nechci tě odrazovat ale chceš tam cpát turbo ze 2.5 TDI ???

To si nemyslim že je dobrej nápad. Nevim jestli to jde nebo ne ale na benzín bych fakt turbo z diesela nedával.

Přeci jen sou ty systémy odlišný.

Jinak co vim poradim :D:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevim zda tam budu bavat tohlr turbo. zatim zjistuju tech.info.

Mete li co koliv na upravu Gti poslete mi to prosim na email

jack91@centrum.cz

Uz mam v planu, dat dam jinej stalej prevod, zkratit drahu razeni, tuzsi silenbloky, malinko snizit podvozek,kdyz bych sehnal motor z Mi16 tak ten, postupne jsi s tim hrat:))

poslete prosim vsechno co na tohle auto mate,dikys

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: .mycTD

Turbo z TD bych taky na bentinaka necpal. Podle me ma uplne jinou geometrii.

Tak tak a taky jinou Wastegate a těch odlišnejch věcí by se našlo myslim dost.

Bez dalších investic do pístů, kroužků, vaček, ojnic atd. bych zvolil spíš něco slabšího třeba turbo z R5 nebo Una protože i tak to bude dost práce.

Během pár měsíců začnem stavět Filcku turbo (veškerý systémy turba jsou z R11) a věřte nebo ne když sem to plánoval točila se mi hlava a ještě pořád si nejsem jistej jestli to vyjde ale rád pak poreferuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...