Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Návod na automatickou klimatizaci


Písecký

Recommended Posts

  • O 3 měsíce později...
Původně zaslal: destiny

Jestli na to budu mít chvilku, abych to nascanoval, tak Ti to pošlu. Taky na to ještě nesmím zapomenout :)

Tak si asi zabudol :aut

Inaq ja by som ho tiez upotrebil, nakolko mi trochu uchadza rozdiel medzi ECO a A/C....potom co robi AUTO a tak.... ale uz mam objednany manual od dovozcu na SVK. Dufam ze bude zadarmo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ECO = vypnuta klima

A/C = zapnuta klima :mrk

AUTO = podla potreby a nastavenej teploty asi zapne klimu :myslim

Inak.. ja AUTO nepouzivam... bud chcem klimu, alebo nechcem :)

Ked si zapnes fukanie na celne sklo, tak to ti mimochodom tiez zapne klimu.. takze vtom pripade to vacsinou prepnem znova do ECO modu.. ale uz to ofukuje okno.. len v ECO mode :mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak v tomhle taky plavu, neni mi jasne jestli pri AUTO je klima zapnuta \"castecne\" - bezi kompresor, uzira vykon atd, ale chladi jen kdyz je treba vychladit vnitrek na nastavenou teplotu - cili v zime vubec, ale na co je pak A/C - to taky prece nechladi, kdyz uz je pozadovana teplota dosazena - cili je pak jakoby v rezimu AUTO ? takze v zime jezdim na EKO - a domnivam se ze setrim naftu, v lete na delsi cesty na A/C, kratsi na AUTO. Ale jinak jsem z toho zmatenej jako jelen:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...