Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

nastavení - automatické rozsvícení světel


SPetrasek

Recommended Posts

Předem se omlouvám ale nenašel jsem přímo nějaký postup nebo zdato vůbec jde.

Mám 307 sw 2.0 HDi 100 kW r.v. 2006

Dočetl jsem se v příručce že by to snad mělo jít nějakým způsobem aktivovat ale nevím zda to mé auto má a jak se to aktivuje.

Poradí někdo??

Díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na diagnostiku a aktivace, jen ty starsi modely to neumeli vsechny je potreba to vyskouset

sice u citroena C4 (2006) > kamos to aktivoval kde se dalo a stejne nefungovalo, ani na A display, ani na C display, namontoval NAVI RT4 a najednou to zacalo fungovat :D

EDIT: je mozne ze potom by mohla byt v menu PP polozka na dodatecnou deaktivaci

[upravil dne 12/1/14 14:06 od Havlicek.Lukas]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 roky později...

umřela mi baterie a přestalo fungovat automatické zapínání světel, zkoušel jsem to i podle návodu, přidržet tlačítko na levé páčce, ale nejde to :-(  musel jsem i znovu učit okna jak se mají zavírat (2004, 307cc 2,0 benzin),  mám podezření i na stěrače, že nebudou automaticky fungovat, protože to předtím všechno ukazoval displej na palubce co je zapnuté a teď nic neoznamuje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 2 týdny později...

znovu přečetl návod a šel krok po kroku... zapnutý klíček jen do polohy 1. což jsem předtím zkoušel s nastartovaným motorem, takže chyba 

zapnout klíček do polohy 1 a pak držet tlačítko na levé páčce, na poprvé to nešlo, tak jsem to zkusil znovu a fungovalo to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Zapnutím autom. rozsvěcení potkávacích světel tlačítkem na levé páčce se světla rozsvítí při poklesu intenzity denního světla, nebo při vjezdu do tunelu. Pokud se mají světla rozsvítit automaticky po nastartování, musí se to aktivovat přes diagnostiku.

Upraveno uživatelem Bohumil
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...