Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Modrý francouzský brouček


Kata517

Recommended Posts

Já jsem na zadní boční dal 5%, páté dveře mají buď 15 nebo 20, už si nepamatuji, ale myslím, že 20 - to mám kvůli couvání, abych něco viděl.

Na předních bočních mám 70% (tedy 30% zatmavení) a na první pohled není poznat, že tam je folie. Lehonce je to zatmavené, ale ne moc, proto píšu, že rozdíl mezi 15 a 20 bude zanedbatelný (beru v potaz jednoho výrobce).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsme vyměnili spodní lambádu a stále mi svítí kontrolka motoru :( .. Po napíchnutí diag to hlásí stále stejnou chybu - něco jako špatné hodnoty katalyzátoru, pod prahovou hodnotou. Nejdříve tam byla jedna, ae byla hrozně dlouhá, takže jsme po 14ti dnech sehnali jinou (jak to tak bývá, jsou dva typy :( a dali jí tam. Ovšem po určitých km se mi kontrolka motoru opět rozsvítila a zase ta stejná chyba :( A teď už chyba nešla přes diag ani smazat :( :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stále se tam ukazuje jedna a ta samá chyba .. a začalo to až po tom, co se vyměnily lambády .. ta spodní byla docela o dost delší, proto jsme sháněli jinou, aby byla jiná .. :myslim

Ovšem to, že se ti nerozsvítí u 206 neznamená, že se nemůže rozsvítit u Partáka ..

[upravil dne 24/4/14 12:22 od Kata517]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...