Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Modrý francouzský brouček


Kata517

Recommended Posts

...... a taky ve světlech máme vysokosvítivé žárovky :) ..

Řidiče, kteří svítí svými žárovkami VYSOKO má každý protijedoucí kolega ve velké oblibě.

[upravil dne 21/1/2014 15:07 od Medvěd]

Neboj, já mam světla co nejníž nastavená ;) Osvětlovat nikoho nechci, ačkoliv ty řidiče, kteří osvětlují mě, těm bych to klidně udělala ... ae jde o to, že jsou s nádechem do bílé a mají na sobě modrou folii a není to to klasické žluté světlo ;)

ChouLu: ještě tam nejsou :P až budou tak napíšu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

modrej nebo bílej,každýmu se líbí něco jinýho,holky maji vždycky pravdu,ty to dovedou vokecat a maji poslední slovo,teda většinou:D

hele Šaldíku,u nich je to jedno,tam budou asi všichni stejně velcí vlastně menší,se taky dlouho hledali,že jo:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jelikož má brouček velký kufr, momentálně je už poloviční :D .. o víkendu jsme se do toho pustili a už to jelo .. rozebrané sedačky, středový panel a bok a bylo to .. máme Magnata se zesikem ;) .. Taková malinká bedýnka :D:D Už duníme slušně :D .. Ted asi sehnat kobereček a budem dávat koberec :)

post-38545-14109635187116_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Udělána veeeeliká oprava na broučkovi .. pátek a sobota jsme ho měli rozebraného a dělalo se ...

Tak:

Přetěsnění motoru - výměna těsnění pod hlavou, víka ventilů

Nové svíčky

Výměna gufera, kliky, vačky

Přetěsnění vany, olej, filtr olejový a palivový

Rozvody - kladky, vodní pumpa

Klínový řemen, napínací kladka

Chladící kapalina

Nová baterka

Odvzdušnění brzd

Středové páčky

A v neposlední řadě se nastříkal podvozek Body sprejem

Takže je brouček ted napůl jako nový .. z motoru by se skoro dalo jíst, jak je vypíglovaný :papa:papa .. hlavně už nebude snad z ničeho téct olej (ted jedině z převodovky :D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za pochvalu .. já jí předám dál :) ..

Vendo sama bych to nezmákla :( pomáhají mi s tim kluci, výhoda vytápěná dílna a zvedák a hlavně tomu oba rozumí a dělají to docela dlouho ;) dělali jsme společně i tu bednu :) .. a nechají mě taky občas něco dělat :D :D ..

To určo bude ted na chvíli pokoj, akorát jsou v plánu ještě brzdy a asi spojka a převodovka se bude muset brzo udělat :( Jak říkám, to auto mě opravdu přežije :D .. bude ted jako nové ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Včera brouček dostal nové přední brzdy - kotouče a destičky, alternátor, lambda sondy a parohy. Časem dojde i na nový výfuk, ae zatím se nechává starý a nový až se tenhle definitivně rozpadne ;) Předělávaly se rozvody, přeskočily o zub :( a broučkovi se to moc nelíbilo :( .. ted už to je zase OK :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vid Šaldíku .. já to taky říkám :) .. aspon se má brouček dobře :D :D .. A co vím, tak mi bylo řečeno, že se ještě bude něco dělat .. :D .. ted jsme v sobotu dělali ještě konečně ten bok od povánoční nehody - vyklepáno a příští týden asi lakýrník a barvička s kitem :) .. a také v sobotu proběhla ruční myčka před barákem :D

[upravil dne 10/3/14 16:52 od Kata517]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tak minulý týden byl brouček nemocný :( .. nechtěl jet, po určitých km začal cukat, bláznily budíky .. řešili jsme to od čtvrtka do pondělí - vyčistili jsme nádrž, vstřiky, celou soustavu - díky tomu se už dal nový výfuk :) .. lambda sondy se zkoukly a nic .. v pondělí jsem byla za ChouLu a zjistili jsme na diagnostice, že altík dává mnohem víc voltů než má a ŘJ se vždy zbláznila :( .. Takže včera altík vyměněný a doufejme, že to bude OK ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...