Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Setrvačníj dvouhmota za jednohmotu


HeroesIII

Recommended Posts

mne odisla spojka (po 310.000km uz ale mala narok) a preventivne, ked to uz bolo rozobrate som vymenil aj zotrvacnik. dal som jednohmotu a je to uplne v pohode. samozrejme je to trochu ine, hluk cca rovnaky. asi fakt zalezi od sady a aj od toho, kto to mal ake vylagrovane pred vymenou :)
co sa tyka vydrze, jasne ze jednohmota je nezmar oproti 2hmote, akurat si to vsetko teraz asi odnesie spojkova lamela - je mozne ze s jednohmotou vydrzi menej (ale to je fakt len tip) kedze tie razy od motora uz niesu tlmene.

nelutujem to a siel by som do takej vymeny znova. pri predaji moze mat to auto teoreticky aj vyssiu cenu, kedze tam neni dvojhmota co by mohla odist. len ta lamela je otazna, no nad tym sa asi nezamysla nikto... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

To by mne take zajimalo. Sam hledam jednohmotni nahradu za dvojhmotu pro 307HDi, 2006, 100Kw, motor DW10BTED4 

VIN:VF33CRHRH84644217

na tomto vlakne jsou vsechny odkazy bohuzel jen na dvojhmotu. Koupim kdekoliv z Evropy.

Diky moc za odkaz na to jak zjistit ktera jednohmota pasuje na muj typ motoru.

U Badisáka koupíš LUK sadu s dvouhmotou za cenu menší než jinde s jednohmotou. Takže není co řešit. Já teď měnil a úplná paráda.

Můj mechanik má sám C5 se stejným motorem a říkal, že zkoušel jednohmotu  a raději jí dal pryč. Tahá s tím auta na vleku a prý je to při rozjezdech a inžších otáčkách v tahu hodně znát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To by mne take zajimalo. Sam hledam jednohmotni nahradu za dvojhmotu pro 307HDi, 2006, 100Kw, motor DW10BTED4 

VIN:VF33CRHRH84644217

na tomto vlakne jsou vsechny odkazy bohuzel jen na dvojhmotu. Koupim kdekoliv z Evropy.

Diky moc za odkaz na to jak zjistit ktera jednohmota pasuje na muj typ motoru.

 

Teoreticky by Ti mohla pasovat tato: http://eshop.renovak.cz/spojkovy-kit-national-premier-se-setrvacnikem-ck10040f

V zahraničí např. zde http://www.europarts-motorfactors.com/Clutch-Friction/Clutch-Parts-Flywheels/Peugeot/307/all/2.0/2006/Parts.aspx

Hledej přibližně uprostřed strany Part Number: CK10040F. Je tam za  £283.69 

 

Ale jak jsem psal dříve, do 100kW HDi dej dvouhmotu.

Upraveno uživatelem RichVa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...