Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vynechává 4 válec, snímač klepani


klonlukas

Recommended Posts

Zlobí to uz od koupi auta a vždy v zimě, ale i v létě to jde poznat ne tolik, mi po nastartování klepe motor jako kdyz jede na tři válce a opravdu jede na diagnostice mi to konečně dokázali po 2 rokach vycist, ani v Peugeotu se to nezadarilo, vynechává 4 válec a další závada je snímác klepani, mam dotaz jestli zo muže byt tím snímačem a nebo jestli jsou spatny tlaky na válci, jedna se o 206cc 2.016V, jeste málo k tomu co to děla za studena to cuka, při volnobehu taky cuka občas a hlavně nepravidelně ale jinak jede bez problému, při zahřátí auta nejde uz nic zpozorovat a jede jak slak, jinak kdyby to byl snímač kde jej najdu? Zkusím to vyměnit pak uz jen zkusit tlaky a modlit se aby to nebyla oprava možná i v několika tisíc!:blicismajlik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

mam podobny problem, studené auto cuká

diag psala P0300 a P0303

nove svicky, vyzkoušena druhá nova rampa,klapka vyčištěná.

před par dny jsem měl venku vstřiky, chtěl jsem je vyčistit(byly čisté),ale při dávaní nazpět jsem střihnul \"O\"kroužek, takže motor haproval.

včera jsem vstřiky znovu vyndal vyměnil spodní\"O\"kroužky.po nastartování jel motor pár minut na 3 a po chvilce už na 4valce. S autem jsem odjel z dílny domu(2km) auto uz jelo na 4,ale piše catalityc convertor fault. Dneska ráno,hláška zůstala ale motor neškubal(-3),odpoledne zajedu na diag a uvidím jestli to bylo jen \"O\"kroužkama.

chci se ale zeptat zda má klapka krokový motorek? já ho nenašel, bohužel ted u sebe nemám VIN, typ motoru však je RFN r.v.02

[upravil dne 5/2/14 09:10 od martan11]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...