Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Proč jsem prodal moji 405


Vlasta

Recommended Posts

Muj problem začal když pegy dostal chřipku a začal škubat kouřit a bez přidání plinu chcípal a ani nestartoval nakonec byla v čudu ŘJ,čidlo teploty vzduchu v sání,potenciometr škrtící klapky,a regulátor volnoběhu,docela dost na to aby mě vyloženě nasr..... a protože potřebuju jet v kteroukoliv hodinu do práce vsadil jsem na 6let starou feldu (zatím bez problému ) Po opravě která přišla na něco přes desítku jsem si chtěl pegyho nechat(feldu bych měl do práce a pegyho na machrování)ale bohužel po tejdnu přestal fungovat sitič taže jsem opět startoval s plinem oprava cirka 2,5tis ale to už došli prachy takže i stouto poruchou mi ho vykopily za 45tis.což jsem v danou chvíly bral jako uspěch.Po konečném součtu jsem během roku přišel cirka o 70tis což jsem hořce polknul.Takže musím přiznat že moje vysněné autíčko se vyloženě nepovedlo možná že kdybych tenkrát vzal tu 405 2.0SRI co stála vedle jezdil bych do dnes ale to už se nikdy nedovím(je možny že snaha ušetřit na poviném ručení se mi kurevs..... vymstila).Tak to je asi vše co jsem chtěl na vysvětlenou. Peugetot club je u mně stale na prvním místě je tu dobrá banda a ikdyž jsem momentálně odpadlík (jakoJR)jde nakonec o to co voní benzínem a naftou.Ikdyž v mém případě spiše benzínem.:cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Masinka
Peugetot club je u mně stale na prvním místě je tu dobrá banda a ikdyž jsem momentálně odpadlík (jakoJR)jde nakonec o to co voní benzínem a naftou.Ikdyž v mém případě spiše benzínem.:cool:

Vlasto v pohode, mel jsi proste smulu, ze jsi natrefil na spatnej kus :(, to se stava, nicmene nechtej slyset kolik ja uz do Pepci narval penez a mam taky stavy, ze bych ho nejradeji prodal, ale pak mi udela z niceho nic radost (1. misto ve slalomu :cool:) a je hned po spatny nalade.

Polde toho co jsi vypsal za zavady, tak oprava by te vysla vazne na strasne moc moc moc penez, takze si udelal rozumnou vec, ze jsi to auto pustil do sveta, ale ocekavam, ze se jednou na srazu potkame a ty zase prijedes s autickem, ktere ma lva ve znaku nebo ne? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...