Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

vrzganie od prednej napravy


dodS12

Recommended Posts

caute, na mojej 406ke som pri jazde spozoroval take gumove vrzganie od prednej napravy asi od pravej strany, a zistil som, ze ked stojim a vytocim volant asi o stvrt obratky do prava tak vtedy ten zvuk je este silnejsi a od napravy prejde ako keby vybracia do volantu za kazdym ked otocim volantom doprava.

Najprv som si myslel, ze to je posilovac, ale tie zvuky vychadzaju od prednej napravy.

Co to moze byt? Co bude asi vybite?

[Edited on 29/12/13 20:44 by dodS12]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tiez som menil pred mesiacom loziska horneho ulozenia. Auto malo najazdene 260t km, menil som iba loziska misky boli iba od hrdzy a tie som precistil. Lozisko na spolujazdcovej strane bolo zozrate a na soferovej, co je zaujimave tak bolo OK ale uz sa zacalo otvarat na falci, tak som vymenil aj to lebo som menil uz aj tlmice a nakoniec aj prevodovy olej, lebo pri zakladani noveho tlmica sa nam vytiahla poloos. Mne sa to chybne lozisko prejavovalo pukanim od tlmica pri vytoceni volantom. Tak isto som citil buchanie ,ked som sa dotkol myski horneho ulozenia, ktora je uchytena na karoserii pod kapotou motora.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

Zajel bych na STK kde mají třasadla tam by měli zjistit kde máš problém. Asi bych koukl na přední ramena na silentbloky uložení a spodní čepy a čepy řízení , ale to je nej zajet nad jámu či rampu a zkouknout to .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

menil som iba loziska horneho ulozenia 2ks 40e znacka SKF a 4 tlmice KYB Premium predok +zadok 200e

vsetky capy na prednej naprave som menil na jar aj s silenblokmi na ramenach a tiez akceleracny silenblok a stabilizacne ticky. Jedine co mi ostava vymenit su stab. ticky a capy na zadnej naprave. Tie su ale OK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

poradte ti ake mam kupit horne ulozenie tlmicov? alebo s ako znackou mate dobre skusenosti? su este nejake ine lacnejsie znacky ako SKF a rovnako dobre?

idem menit aj stabiliźacne tycky tie urcite ako som sa docital Meyly HD

a asi aj gulove capy riadenia budem menit, tam TRW?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...